Neděle, 24.9.2023
Chrudim

Vybavte se Senior pasem na zimu

SENIOR PAS je unikátní projekt, který vznikl na podporu osob 55+. Nehledě na věk a sociální postavení může člověk žít aktivně a plnohodnotně. Právě k tomuto přispívá karta SENIOR PAS, která je unikátní kombinací slevového systému a společensko-vzdělávacích aktivit pro seniory. Výhody světa SENIOR PAS mohou využívat nejen lidé z Pardubického kraje, karta má celorepublikovou platnost.

Projekt SENIOR PAS přináší zapojeným seniorům řadu slev a výhod. V neposlední řadě jim zprostředkovává příležitosti k aktivnímu životnímu stylu i po 55. Přes deset tisíc seniorů z Pardubického kraje si užívá širokou škálu poskytovatelů slev, kde je možné ušetřit 5–50 %. V rámci projektu je pro držitele připraveno velké množství akcí, které podporují aktivní trávení volného času.

Provozovatelé se snaží oslovovat a zapojovat, jen takové poskytovatele, kteří jsou svým sortimentem nebo zaměřením služeb pro seniory atraktivní. Dbají na kvalitu poskytovaných služeb nad kvantitou. Cílem je, aby díky kartě SENIOR PAS lidé ušetřili nejen při běžných nákupech, v lékárnách, optikách nebo zahradnictví. Ale aby měli možnost využít zlevněné vstupy do bazénů, divadel, hradů i zámků. Například v Pardubickém kraje je již na 300 poskytovatelů slev.

Vy ji ještě nemáte? Registrace je snadná a především zdarma! Více informací o projektu a registrace je možná na www.seniorpasy.cz nebo na infolince 840 111 122.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.