Vychází pokračování detektivky Volání Kukačky

Vychází pokračování detektivky Volání KukačkyPrávě dnes vychází v anglickém originále dlouho očekávané pokračování světového bestselleru Volání Kukačky.

Druhý díl detektivní série od kritikou ceněného Roberta Galbraitha (pseudonym J. K. Rowlingové) nese název The Silkworm a je jednou z nejočekávanějších novinek tohoto roku. Má ambice navázat na fenomenální úspěch Volání Kukačky, v níž soukromý detektiv Cormoran Strike řešil vraždu supermodelky Luly Landryové.

 

Nakladatelství Plus českým čtenářům v překladu Ladislava Šenkyříka připravilo již nyní dvě první kapitoly z románu The Silkworm.

 

 

 

 

 

 

Detektivní román The Silkworm chystáme pro české čtenáře na jaro 2015, opět v překladu Ladislava Šenkyříka,” říká šéfredaktorka Martina Mašínová. „A už z ukázek je zřejmé, že se mají opět na co těšit.” Tentokrát budou jedinečný soukromý detektiv Cormoran Strike a jeho odhodlaná asistentka Robin řešit případ zmizení spisovatele Owena Quinea. Ten právě dokončil rukopis knihy, jejíž vydání by mohlo řadě lidí zkomplikovat, nebo dokonce zničit život. A je tak spousta podezřelých, kteří by měli důvod spisovatele umlčet…

Volání Kukačky, první kniha o Cormoranovi Strikovi od Roberta Galbraitha, obsadilo první příčky žebříčků prodejnosti po celém světě a svérázného detektiva si zamilovaly tisíce čtenářů. I v České republice se kniha stala bestsellerem okamžitě po vydání, prodaly se desítky tisíc kusů. Volání Kukačky vydalo nakladatelství Plus v dubnu i jako audio knihu a ke stažení je román také ve formátu mp3. na audioteka.cz. Současně s tištěnou verzí vyšla 18. února kniha také v Braillově slepeckém písmu a jako e-kniha ve společnosti eReading.

Více na www.nakladatelstviplus.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.