Vypsaná Fixa a Sto Zvířat zahrají v Herálci

Vypsaná Fixa a Sto Zvířat zahrají v HerálciV předvánočním čase si pro Vás pořadatelé v kulturním domě Herálec připravili opravdovou lahůdku na konec třinácté koncertní sezóny. Po dvou letech se na Vysočinu vrátí oblíbená pardubická skupina Vypsaná Fixa v doprovodu legendy českého ska Sto Zvířat. Obě kapely zde v sobotu 15. prosince 2012 odehrají plnohodnotné koncerty.

Vypsaná Fixa patří mezi pravidelné interprety, kteří v kd Herálec hrají od svých začátků a postupně zde nasbírali mnoho fanoušků. Tentokráte přijíždějí představit své nové album Detaily, které je kritikou označováno jako jedno z nejlepších a navazující na veleúspěšnou desku Fenomén. Už předchozí studiový počin však posunul Fixu na špičku české hudební scény a přinesl písně jako Holka s Lebkou, které se zařadili po bok úspěšných hitů Drogový Večírek, 1982, Štěstí Jimi Dixona, Dezolát a mnoho dalších. Ještě před vydáním Detailů dala o sobě Fixa vědět singlem Čtyři slunce natočeným k filmové novince.

Sto Zvířat jsou bezesporu nejpopulárnější domácí kapelou ve ska žánru. Mají na kontě stovky povedených koncertů v klubech a sálech včetně vyprodané Lucerny. Před dvěma lety kapela, která je autorem hitů jako Nikdy nic nebylo, Škola nebo Nejkratší cesta, oslavila neuvěřitelných 20 let existence. V Herálci stejně jako Fixa představí také novinku – album Hraju na klavír v bordelu.

Vstup do kulturního domu v sobotu 15. prosince bude umožněn po sedmé hodině, vystoupení začnou po osmé. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, po koncertu nebude chybět ani tradiční rockotéka. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 180 Kč, na místě bude cena 230 Kč. Více informací naleznete na internetových stránkách www.kdheralec.cz nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec.

Program podzim 2012 (13 let koncertů v KD Herálec)
29.09. Mogul Rock
13.10. Vinobraní (Normal 03)
27.10. Mandrage
10.11. UDG + Rybičky 48 + Nebe
24.11. Harlej
01.12. Mikulášská zábava (Normal 03)
15.12. Vypsaná Fixa + Sto Zvířat
25.12. Štěpánská zábava (Normal 03)

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.