Vypsaná Fixa zakončí výroční turné v Herálci

Vypsaná Fixa zakončí výroční turné v HerálciPardubická skupina Vypsaná Fixa slaví letos dvacet let své existence a se svými fanoušky toto jubileum slaví na výročním turné Před náma hrajeme my. V rámci úspěšného turné kapela navštívila 18 měst a zbývá jí pražská zastávka ve vyprodaném sále velké Lucerny a po ní poslední koncert tour. A protože mezi zastávkami turné samozřejmě nesmí chybět oblíbený KD Herálec, tak tam Fixa také celé turné zakončí v sobotu 20. prosince 2014.

Jak už sám název turné napovídá, jako předkapela vystoupí také Vypsaná Fixa. A to v podobě, jaké ji pravděpodobně málokdo slyšel, protože jako předkapela zahrají v akustické podobě písně z nejstarších, dnes již kultovních demosnímků či prvních nahrávek vůbec . Aby toho nebylo málo, pak dojde i na charitativní záležitost – na každý z koncertů turné nechala kapela vyrobit dva speciální bannery, které budou viset až do konání koncertu v konkrétním klubu. Na bannerech jsou koncertní fotografie kapely z uplynulých dvaceti let. Všechny bannery pak budou vydraženy prostřednictvím facebooku formace, kde budou jejich náhledy vystaveny. Pardubická čtyřka je pak následně podepíše a přímo na koncertě předá těm, kteří je vydražili. Vybranou částkou pak podpoří nějakou dobrou věc nebo organizaci.

Dvacáté výročí na scéně se slaví jen jednou za život, a proto neváhejte a přijďte oslavovat spolu s Vypsanou Fixou. S novými hity v rámci narozeninových oslav zahrají i nejstarší pecky, proto pokud chcete tyto staré vypalovačky slyšet live, máte 20. prosince v Herálci poslední šanci!

Vstup do kulturního domu bude umožněn po sedmé hodině, vystoupení začne o hodinu později. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, po koncertu nebude chybět tradiční rockotéka. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 160 Kč, na místě bude cena 190 Kč.

Letos KD Herálec slaví patnáct let své existence a po tomto koncertu bude zbývat poslední akce. Tou je tradiční a každoročně vyprodaná Štěpánská zábava 25.prosince s kapelou Normal03. Více informací naleznete na internetových stránkách www.kdheralec.cz nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.