Výstava Fotofata 2013

Výstava Fotofata 2013do 29. listopadu 2013 potrvá ve Vodních zdrojích Chrudim výstava fotografií, které vznikly během kurzů v Botanické zahradě hlavního města Prahy.

Kurzy určené amatérům probíhaly především ve skleníku Fata Morgana pod vedením fotografa a novináře Topi Piguly. Snímky, které byly vybrány jednak v divácké soutěži a jednak odbornou porotou byly vytištěny na formát A1 a vystaveny během léta v plenéru pražské botanické zahrady. Chrudim je první zastávkou výstavy mimo Prahu.

Slavnostní zahájení výstavy

Cílem půlročního fotografického projektu bylo ukázat, že krásná fotografie je především výsledkem okamžitého nápadu, jiného vidění reality, pohotovosti fotografa, využité příležitosti a teprve pak technického vybavení. Kurzem prošlo téměř sto fotoamatérů.

Pokud máte zájem se naučit zdokonalit ve fotografování můžete se přihlásit do dalšího ročníku Fotofaty 2014 a příští rok se v obdobné výstavě může ocitnout i váš snímek.

Slavnostní zahájení výstavy

Termíny dalších kurzů Fotofata 2014: 4. ledna, 1. února, 1. března, 5. dubna, 3. května a 7. června 2014. Rezervaci na příští ročník Fotofata 2014 lze provést na www.fotofata.cz, kde jsou umístěny další soutěžní fotografie a informace o projektu.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.