Středa, 17.4.2024
Ostatní volný časVolný čas

Výstava ŽENA+JARO aneb co v obchodech nenajdete

A je tu jaro! Chcete koupit něco hezkého na sebe? Zajímá Vás dekorativní kosmetika či kreativní výrobky? Rozhodli jste se konečně zhubnout, změnit image či se dozvědět, co je automatická kresba a zúčastnit se workshopu?

Pak vás srdečně zveme ve čtvrtek 30. a v pátek 31. března od 10.00. do 18.00 hod. do Domu techniky Pardubice, vedle divadla, na tradiční východočeskou výstavu ŽENA + JARO aktivně 2023.

Na co se můžete těšit ? Na 50 firem z celé republiky se sortimentem módních oděvů, kreativních doplňků, dekorací, šperků, kosmetiky, výrobků zdravého životního stylu.  Čeká Vás bohatý doprovodný program –   odborné přednášky celé 2 dny – mezi zajímavá témata patří zázraky estetické medicíny, možnosti lázeňské péče, emoce ve vztazích, relaxační techniky, nastavení osobních hranic či jak si sestavit ideální šatník.

Jistě zaujmou i ukázky péče o pleť a líčení, jarní tvoření dekorací, ale i témata psychologie či hubnutí. Nezapomněli jsme ani na maminky a jejich děti. Po celou dobu výstavy je pro děti otevřena kreativní dílnička a v pátek od 16.00 do 18.00 hod. zajímavý workshop Velikonoční tvoření – zdobení vajíček, dekorací a výroba jarních dárečků.

Přijďte podpořit české výrobce, levně nakoupit a dobře se pobavit !

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jaromír Zajíček

Tak trošku hudební nadšenec, tak trošku fotograf, tak trošku cestovatel a tak trošku ten, který si hraje a (ne)zlobí! www.FotoZajda.cz