Wohnout a Tleskač s novými alby v Herálci

wohnoutPo nabité festivalové sezoně a vydání úspěšného alba “Našim klientům” vyrazila skupina Wohnout koncem loňského podzimu na tour, kde slavící dosavadní patnáctiletou existenci na české hudební scéně. Úspěšné turné pokračuje i na jaře a jednou z posledních zastávek je oblíbený herálecký kulturní dům. Tam se Turné českých bohému představí v sobotu 24. dubna 2012 v rámci speciálního dvojkoncertu s plzeňskou skupinou Tleskač.

Wohnouti na turné představují průřez veškerými deskami, přičemž rozhodně nechybí ani songy z posledního alba, které přistálo na prodejních pultech loňské léto a z nějž je venku stejnojmenný singl a videoklip.
Ovšem ani plzeňští skáčkaři nejsou v tomto ohledu pozadu. Jejich poslední album Never Die Songs vyšlo shodou okolností také loňské léto. V Herálci půjde tedy také o premiérové představení novinkových písní.
Tedy v sobotu 24. března budou znít heráleckým kulturním domem písně dobře známé z festivalů a klubů jako Banány, Vrátnej, U nás v nouzově, Ó Gramofon a další doplněné o novinky z poslední desky skupiny Wohnout. Ty doplní legendární hymny stylu SKA Doktorka Práv, Zelená je tráva nebo Báťa. Rozhodně si nenechte ujít tuto dvojitou porci oblíbené české hudby v jedinečném živém podání během jednoho večera.
Vstup do sálu bude umožněn po sedmé hodině, první koncert začne po osmé. Večer pak završí oblíbená herálecká rockotéka. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 150 Kč. Na místě bude cena 180 Kč. Více informací naleznete na internetových stránkách www.kdheralec.cz nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec.

Program jaro KD Herálec:
10.03. Alkehol – 20 let
24.03. Wohnout + Tleskač
08.04. Velikonoční zábava
20.04. Mňága a Žďorp – 25 let
12.05. 13. Narozeniny KD Herálec

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.