Zábava, pohyb a spousta barevných zážitků – to je akce Barvám neutečeš

18. srpna 2018 proběhne v Pardubicích akce Barvám neutečeš – den plný zábavy,sportu a veselých zážitků.  Na akci, která je primárně zaměřená na sport, bude přítomno i bohatý doprovodný program. Můžete se těšit například na Lucii Dejmkovou z blogu Get The Look, která Vám poradí jak na líčení, nebo na zástupkyni projektu Dívka České republiky, která se postará o řádnou rozcvičku před závodem. 

HARMONOGRAM

Sáčky s barvou budou k zakoupení za 30,-Kč/ks. Při větším množství bude poskytnuta množstevní sleva. Dále jsme pro vás připravili merchandising v podobě sackpacků, náramků, brýlí, pouzdra na telefon, spinnerů a dalších tetovaček. Vše bude možné zakoupit u informačního stánku. 

VYZVEDNUTÍ STARTOVNÍCH BALÍČKŮ
Každému účastníkovi bude vydán startovní balíček na základě DOKLADU TOTOŽNOSTI. Děti registrované přes online registraci mladší 15 let si v případě nepřítomnosti rodiče mohou vyzvednout startovní balíček na základě předložení pasu, průkazu MHD či kartičky pojištěnce.

CO S SEBOU
– Doklad totožnosti
– Kartičku zdravotní pojišťovny
– A především dobrou náladu

ŠATNY
K dispozici budou dámské i pánské šatny.

ÚSCHOVNA
Pro účastníky běhu je po celou dobu připravena úschovna, kde si můžete odložit své věci. Úschovna je pod neustálým dohledem.

UMÝVÁRNA, WC
V areálu pro vás bude připravena pitná tekoucí voda na umytí a WC.

BARVY
Barvy jsou hygienicky nezávadné, testované a vytvořené z potravinářských barev. Přesto je lepší barevný prášek nesypat přímo do očí a nevdechovat z plných plic. Pokud jste citliví, doporučujeme si na závod vzít sluneční brýle a přes ústa si můžete přetáhnout šátek nebo masku proti prachu. Děti mladší sedmi let smí barvu používat pouze za dozoru rodičů či zákonného zástupce.

JAK SE K NÁM DOSTANETE
Park Na Špici, Pardubice
Start a zázemí akce je v parku Na Špici (viz přiložená mapa níže)
1) Autem – areál parku se nachází v severovýchodní části města, přes řeku Chrudimku od Zámku Pardubice ihned vedle budovy pekáren
2) MHD – cca 600m od areálu se nachází autobusová zastávka Zlatá štika, od té pěší chůzí ulicí Husova, následně ulicí Mezi mosty až na břeh řeky a dále podél řeky přes parkoviště až do areálu

PARKOVÁNÍ
Pro parkování v den konání akce využijte veřejné parkoviště, které se nachází na břehu řeky Chrudimky vedle budovy pekáren před lávkou vedoucí do areálu parku Na Špici. Parkoviště je s omezenou kapacitou.

Parkování není zajišťováno pořadatelem akce.

DIVÁCI
Diváci mají vstup do areálu zdarma. Mohou se pohybovat, jak podél trasy běhu, tak v zázemí akce.

TRASA BĚHU

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje. Sociální sítě -> /ExRusikk