Záhadné vynálezy minulosti

Záhadné vynálezy minulostiV historii máme pouze jedinou jistotu, a to je stále stejnoměrně plynoucí tok času. Do něj řadíme události tak, jak se postupně staly. Co když ale do skládanky dějin něco nezapadne?


Co když narazíme na to, že v době kamenné někdo postřelil pratura z kulovnice? Nebo že starověká města zničil jaderný výbuch? Budeme se ptát, jak je to možné, nebo to zameteme pod koberec a budeme dělat, že se nic nestalo?


Podobných nesrovnalostí existuje v historii celá řada – v knize Záhadné vynálezy minulosti hledá autorka odpovědi alespoň na některé z nich. 

 

  

  

 

 

 

 

Název knihy:               Záhadné vynálezy minulosti
Autoři:                          Jitka Lenková

Žánr:                             poznání, vzdělání
Doporučeno od:         +15

EAN:                             9788073889654
ISBN:                            978-80-73-88965-4
Počet stran:                 264 stran + 16 stran příloh
Formát:                         160 x 230 mm – vázaná s pap. potahem s lam. přetahem
Nakladatelstvi:            X.Y.Z
Datum vydání:             1. 10. 2014

E-shop:                          http://www.albatrosmedia.cz

Ukázková kapitola:      zde 

  

NAKLADATELSTVÍ XYZ

NAKLADATELSTVÍ XYZ je od roku 2011 součástí největší české mediální společnosti Albatros Media, a.s. Na trhu působí od roku 2004. Vydává původní českou i zahraniční beletrii, zaměřuje se zejména na romány, autorizované životopisy či rozhovory, literaturu faktu, historické publikace i výpravné encyklopedie a komiksy.

 

Albatros média

Albatros Media a.s. je mediální společnost nabízející pod značkami devíti samostatných nakladatelství Albatros, BizBooks, CooBoo, CPress, Computer Press, Edika, Motto, Plus, XYZ a v koedičním projektu s ČT Edice České televize široké spektrum mediálních produktů – knih, interaktivních encyklopedií na CD-ROM, audionahrávek a DVD.

Albatros media, a.s.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.