Úterý, 16.4.2024
Sport

Závod “Pod májovým nebem” aneb běh pro budoucí generace

Pod májovým nebem

Všem milovnicím i milovníkům sportu a obecně všem, kteří se chtějí aktivně zapojit do pomoci druhým, přinášíme skvělou příležitost užít si krásný májový den, setkat se se známými sportovci a prohlédnout si historické centrum královského věnného města. Kde a kdy můžete tohle všechno zažít? Přece 13. května 2017 v Chrudimi při závodu „Pod májovým nebem“. Podpořte pohybem nejen vlastní zdraví, ale i budoucí generace!

Závod „Pod májovým nebem“ je akcí pro všechny, kteří chtějí přispět k dobrému vývoji nejen svých dětí. Běh je organizován za účelem podpory organizace ACET ČR, z. s. Celý výtěžek z akce bude použit na rozšíření pracovního zaměření organizace a jejího preventivního programu „Zvol si život“. Proč? Protože prevence má smysl. ACET ČR oslovuje právě mladé lidi, studenty ZŠ i SŠ a pomáhá jim s orientací v rizikových situacích, které je v dnešním světě provázejí.

ACETDo závodu „Pod májovým nebem“ se může registrovat každý. Účastníci závodů svou registrací podporují budoucí generace a jako vzpomínku získají pamětní medaili a elektronický účastnický diplom, aby radost z pohybu mohli snadno sdílet se svými přáteli.

Zájemci se mohou zapojit do dvou závodů a to do hlavního závodu na 10 km nebo do hobby závodu krátkého 1,6 km. Oba závody se konají 13. 5. 2017 v centru města Chrudim, jehož závodní brány se pro účastníky otevřou v 10 hodin. Prezence účastníků a vyzvednutí startovních čísel bude možné od 10:30 v prostoru vstupu do Klášterních zahrad, které jsou vyhrazeny pro rozcvičování a přípravu závodníků. Závody budou odstartovány na Resselově náměstí v Chrudimi. Hobby závod určený pro širokou veřejnost, děti a mládež bude zahájen v 13:30 a hlavní závod v 15 hodin. Vyhlášení vítězů obou závodů bude následně v 18 hodin. Sportovní vyžití bude navíc během celého dne doprovázeno kulturně-sportovní programem.

Bližší informace, přihlášku a harmonogram akce můžete nalézt na webových stránkách www.pmn2017.cz nebo Facebookovém profilu závodu „Pod májovým nebem“ .

Věříme, že zážitek z propojení atmosféry běžecké akce, zdravého životního stylu, sportovního myšlení a příležitosti multigeneračního setkání nejen příznivců sportu udělá každému účastníkovi závodu i fanouškům radost.

Přijďte s námi podpořit dobrou věc, své děti i sami sebe. Těšit se můžete i na naše hosty.

 

 

www.pmn2017.cz   |   Facebookový profil závodu „Pod májovým nebem“

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.