Středa, 7.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Zdravá výživa – co to vlastně je?

Zdravá výživa - co to vlastně je?Úterý 24. května 2011 od 18 hodin, Čajovna Lůna Chrudim
Cyklus přednášek – Přednáška č.4Dýchej abys žil, aneb jak správně dýchat

Povíme si, jak působí kvalita ovzduší, které dýcháme, na náš organismus. Ukážeme si, že prakticky 90 procent lidí neumí dýchat. Řekneme si, jak působí dýchání v našem těle a jak používáním dechových technik můžeme zcela zásadně ovlivnit naše trávení, vitálnost a výkonnost našeho organismu. Dech je základní životní proces různých organismů – člověk jako jediný savec dokáže tento mechanismus vědomě ovládat. To mu dává netušené možnosti rozvoje jeho fyzických a duševních kapacit.

Cyklus přednášek: Zdravá výživa – co to vlastně je?
Jak mohou lidé vědět, co je zdravá výživa, když se na tom neshodnou ani odborníci? Pomůžeme vám zorientovat se mezi mnoha výživovými směry a nalézt optimální stravu právě pro vás v cyklu přednášek, kde zodpovíme zásadní otázky o lidské stravě. Celý cyklus je rozdělen do 4 přednášek. Jednotlivé přednášky trvají 90 minut. Lektor: Jan Urbánek – kouč, spisovatel, výživový poradce, poradce v oblasti osobní rozvoje, podnikatel.

Chcete-li mít jistotu, že se na přednášku dostanete, rezervujte si místo (urbanek@spiritualita-uspechu.cz, www.spiritualita-uspechu.cz, tel. 777 340 111)

Vstupné na přednášku je 60 Kč.
V případě zakoupení celého cyklu najednou je cena za 4 přednášky 200 Kč.

Více na http://www.cajovnaluna.cz/.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.