Zimní Rock for People proběhne v režii The Locos

Zimní Rock for People proběhne v režii The LocosZimní Rock for People kompletně změnil strukturu: namísto koncertů kapel různých žánrů kumulovaných do jednoho večera si v diáři můžete zakšrtnout od 24. do 27. února 2010 TURNÉ.Na režisérskou sesličku se posadí Pipi a dirigovat bude svou bandu s názvem THE LOCOS!

Tak jsme se nestrefili na 17. listopadu, ale zakřičet “Už je to tady!” si můžete i bez výročí. Hvězdní skáčkaři THE LOCOS, kteří jsou personálně i žánrově provázání se španělskými provokatéry SKA-P, jedním z headlinerů RfP 2009, na konci února zbourají postupně Brno, Plzeň, Prahu a Hradec Králové. “Volba byla jasná. Publikum chce Locos a Locos mají zdejší fanoušky ve zvláštní oblibě,” vysvětluje pro nedomykavé dramaturg RfP Petr Fořt.

Šestice hudebníků stálé sestavy v čele s Pipim zamíří do Česka po turné v Latinské Americe, kde odehrála několik koncertů společně se SKA P. Jejich energická show se bude opírat o dvě dosavadní alba: rok starou desku Energia Inagotable a Juala de Grillos z roku 2005 s všelidovými chorály Algo Mejor nebo Paletovision.

Jejich pěvci a tanečníci, máme na myslí vás – publikum, orosí ve středu 24. února stěny brněnského klubu Semilasso, o den později to bude v Plzni na Šeříkovce, 26. února v Praze (Incheba Arena) a v sobotu 27. února Zimní Rock for People vypointuje Na Střelnici v Hradci Králové.

 

Ceny a místa Zimního Rock for People
24. 2. (20:00) – Brno – Semilasso – 280 Kč
25. 2. (20:00) – Plzeň – Šeříkovka – 250 Kč
26. 2. (20:00) – Praha – Incheba Arena – 290 Kč
27. 2. (20:00) – Hradec Králové – KD Střelnice – 250 Kč

 

 

Info na www.far-agentura.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.