Úterý, 16.4.2024
HudbaKultura

Zimní Rychtář Fest v Herálci

zimni_rychtarKulturní dům Herálec u Žďáru nad Sázavou si připomene v sobotu 5. listopadu 2011 atmosféru oblíbených akcí Léta s Rychtářem. Uskuteční se tam zimní verze festivalu Rychtář Fest, který se koná každé léto v amfiteátru hlineckého pivovaru.

V rámci Zimního Rychtář  Festu představí své nové album Drsnej Kraj hardrocková legenda Škwor. Jejich aktuální singl a videoklip Kámen boduje v hitparádách a útočí na úspěch předchozích hitů. Samozřejmě na koncertu zazní i nesmrtelné písně jako Mý slzy neuvidíš, Sraž nás na kolena a mnoho dalších, které skupina vyprodukovala za svoji více než desetiletou historii.

Program festivalu obohatí mladí rockeři Imodium, kteří mají ve svém portfoliu tři řadové desky. Z nich můžete znát písně Koník a nebo Smutnohra. Mezi specialitky této broumovské partičky patří bytové turné. Díky svým energickým koncertům jsou pravidelnými hosty letních festivalů a mají za sebou společná turné s UDG nebo Divokým Billem.

Jako třetí vystoupí v ten večer s náloží svižného punkrocku okořeněného rockabilly kontrabasem a dechovou sekcí Queens of Everything. Pod tímto názvem vystupují pohrobci kapel Bad Tones a Flaming Coks.

Pro tento večer připravil hlinecký pivovar specialitku. Kromě tradičního jedenáctistupňového piva, které bude navíc za akční cenu, nabídne návštěvníkům Rychtář Festu svůj pivní speciál 15%.

Vstup do kulturního domu Herálec v sobotu 5. listopadu bude umožněn po sedmé hodině, vystoupení  začnou o hodinu později. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, po koncertu nebude chybět tradiční rockotéka. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 140 Kč, na místě bude cena 180 Kč. Více informací naleznete na internetových stránkách http://www.kdheralec.cz/ nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec.

Program podzim 2011 (12 let koncertů v KD Herálec)
08.10. VINOBRANÍ
22.10. STO ZVÍŘAT + POLEMIC
05.11. ZRF: ŠKWOR + IMODIUM
19.11. CHINASKI
03.12. MIKULÁŠSKÁ ZÁBAVA
16.12. UDG + RYBIČKY48
25.12. ŠTĚPÁNSKÁ ZÁBAVA

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.