Zimní Studnice Fest odhaluje program

zimni_studnice

Ani v roce 2011 nebudete ochuzeni o jednu z nejvýraznějších zimních hudebních akcí v Pardubickém kraji. Termín se nemění a stejně tak i místo: 12. února 2011 v ABC klubu (L-klubu) v Pardubicích.

Můžete se těšit na různá hudební uskupení jako například plzeňskou partu Tleskač, kteří se po pauze opět vrací na studnické pódium. Příznivcům tanečnějších a elektroničtějších tónů udělá radost kapela Skyline. A asi jen těžko si lze představit Studnice Fest bez pardubické double-harmonika punkové kapely Dukla Vozovna.

Program doplňuje kapela, která se v minulosti již objevila na Studnice Festu a proslavila se především songem Sorry Baby. Mnozí již tuší, že se jedná o rock’n’rollovou partu Airfare z Prahy. Tato energická kapela momentálně točí novou desku spolu s producentem Borisem Carloffem, který spolupracuje třeba s americkou kapelou Smashing Pumpkins. A tak se můžeme těšit také na pecky z nového alba. O závěr festivalu se po roční pauze opět postará znojemský pornofolkař Záviš. Klasicky nebudou chybět ani broumovští Imodium, kteří jsou jednoznačně nejčastějšími účastníky Studnice Festu. O začátek festivalu se letos postará pardubická funk-rock’n’rollová parta Matthew’s Workshop.

Současně přinášíme informaci i o vstupenkách. Zachováváme ceny z let minulých a tak vstupenky můžete pořídit v předprodeji za cenu 270 Kč nebo přímo v místě festivalu za 290 Kč. V případě předprodeje můžete opět využít síť Ticketportal.

Další informace zejména o časovém harmonogramu naleznete na stránkách http://zimni.studnicefest.cz/cs/.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.