Pondělí, 6.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Zoner Photo Studio X získalo světové ocenění EISA Award

(16. srpna 2021 v Brně) – Brněnský software na úpravu fotek Zoner Photo Studio X získal další ocenění světového formátu, EISA Award za nejlepší fotografický software. Dokazuje tak své právoplatné postavení po boku favoritů ve fotografickém průmyslu.

 Ocenění asociace EISA (The Expert Imaging and Sound Association), která každoročně vybírá ty nejlepší fotografické produkty, si letos odnáší Zoner Photo Studio X. V Brně vyvíjený program zvítězil v kategorii Nejlepší fotografický software a opět vymezuje svoji pozici vůči světoznámějším konkurentům.

Asociace EISA každoročně oceňuje ty nejlepší zobrazovací a zvukové technologie. Sdružuje 60 odborných magazínů a webů z 29 zemí, jejichž zástupci důkladně testují a prověřují nominované produkty. Produkty nominují samotné firmy tím, že je odprezentují odborné porotě asociace EISA.

„Ocenění EISA nám udělalo velkou radost. Nejen toto uznání, ale i očekávaná podzimní aktualizace posílí naši pozici vedle konkurenčních softwarů. Rozhodně neplánujeme zpomalovat,” říká ředitel softwarové divize společnosti ZONER software, která program Zoner Photo Studio X vyvíjí, Michal Prouza.

Už více než 36 let asociace EISA každoročně vybírá a podrobuje důkladné analýze množství produktů na cestě k objevení toho nejlepšího z každého oceňovaného odvětví. Porota zaměřená na fotografické produkty je složena z 16 odborníků, kteří vybírají vítěze z užšího výběru kandidátů v celkem 23 kategoriích. Zoner Photo Studio X jako vítěz kategorie Nejlepší fotografický software zabodovalo navzdory tvrdé konkurenci.

„Projít si celým procesem byla skvělá zkušenost. Musím říct, že členové poroty jsou opravdoví odborníci. Jsem pyšný na to, že jsme byli schopni Zoner Photo Studio X kvalitně prezentovat a obhájit, což také hrálo roli ve finálním rozhodovacím procesu,” doplňuje Thomas Urban, který za ZONER software s asociací EISA dlouhodobě komunikuje.

Zoner Photo Studio X se podle EISA zapsalo jako inovativní software se širokým spektrem uživatelsky přívětivých nástrojů. Asociace vyzdvihla také úpravu ve vrstvách a maskách, retušovací nástroje a v neposlední řadě také příznivou cenu.

 

Zoner Photo Studio

www.zoner.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jaromír Zajíček

Tak trošku fotograf, tak trošku cestovatel a tak trošku ten, který si hraje a nezlobí! www.FotoZajda.cz