Pátek, 24.3.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

1. Zámecké vinné schody

1. Zámecké vinné schodyVšichni milovníci dobrého vína jsou zváni na společensko-kulturní akci 1. Zámecké vinné schody, která se uskuteční v sobotu 4. listopadu 2017 v areálu zámku a zámeckých zahrad v Chroustovicích.

Tato nová akce je určena nejen odborníkům, ale také laické široké veřejnosti. V průběhu odpoledne a veřera budou mít návštěvníci možnost přímého kontaktu s jednotlivými vinaři a dozvědět se tak o samotném procesu vznku vína nebo o jejich osobním životě.

Vstupenky v ceně 880 Kč můžete objednávat na http://www.zameckevinneschody.cz/. V ceně vstupenky je sklenka, degustace řízená jednotlivými vinaři, studený i teplý raut a vstupenka je také zařazena do slosování o věcné ceny. Navíc získáte kupony na nákup vína.

 

 

 

 

 

 

Program:
13:00 – zahájení vinařské oslavy
13:15 – 19:00 – ochutnávka vín a prezentace vinařství, obřerstvení formou rautu, možnost prohlídky školního skleníku, vystoupení nevidomé klavírní virtuozky Ráchel Skleničkové a hosta JUDr. Jiřího Mejstříka – autora pořadů a knih o víně
19:30 – 24:00 – cimbálová muzika Vinár z Velezin a rocková skupina Rockband z Chrasti

 

Více informací na www.zameckevinneschody.cz

Sledujte také událost na facebooku www.facebook.com/events/1140649012746818

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.