Můj šéf je Bennett Ryan, prostě Božský bastard!

Božský bastardrecenze knihy – Božský bastard

Není to tak dlouho nazpátek, kdy vyšel poslední díl ze série Božský bastard s názvem Božský, který jsem pro vás recenzovala. Pokud jste mou recenzi četli, tak si možná vzpomenete, že jsem říkala, že bych si pro změnu ráda přečetla první díl. A je to tady! Knihu mám přečtenou a ráda bych se s vámi, milí čtenáři, podělila o své dojmy z knihy, která započala jednu chválenou erotickou sérii.

Ambiciózní stážistka.
Perfekcionistický šéf.
A to zavání pořádnou šikanou.
A sexem.

Chloe Millsová je inteligentní mladá žena, studentka MBA a zároveň zaměstnankyně v rodinné firmě. Její šéf, Bennett Ryan, který se vrátil z Francie, aby mohl zaujmout významný post ve firmě, je nejen náročný, drzý a arogantní, ale také neskutečně sexy. Prostě Božský bastard, jak mu s kamarádkami začaly říkat.

Ani ve snu by Bennetta nenapadlo, že ta sympatická asistentka, která mu na dálku pomáhala, je nádherná a provokativní žena, se kterou bude nyní muset trávit spousty času každý den. Nikdy nebyl fanouškem vztahů na pracovišti a chtěl se tohoto svého přesvědčení držet i nadále, jenže Chloe jej tak přitahuje, že je ochoten ze svých zásad trochu povolit, hlavně že bude moct být s ní.

Rozhodně nemyslí žádný vztah, jelikož Chloe je vlastně protivná kráva, ale pořádně živočišný sex by jej možná dokázal uspokojit. V kanceláři, na chodbě, na stole… A jelikož ty dva čeká služební cesta, je dost možné, že nevytáhnou paty ze svého hotelového pokoje.

Mezi nohama se mi rozlilo horko. Natáhla jsem ruce k lemu sukně a začala vykasávat látku nahoru po stehnech a odhalovat kůži chladivému vzduchu jeho kanceláře i hladovým očím, které na mě hleděly zpoza stolu.
„Ano já vím,“ řekl, ale jeho hlas byl teď o něco hlubší, chraplavější.
Konečky prstů jsem přejížděla podél podvazkového pásu po kůži až k saténu mých kalhotek. Kvůli ničemu – a nikomu – jsem se jaktěživo necítila tak sexy jako právě teď.

Obálka Božského bastarda je přesně taková, jaká má být. Provokativní, vzrušující, a vkusně vyvedená v tmavých barvách doplněná o název knihy vyvedený v dráždivě červené barvě, který také báječně ladí s předsádkami.
V knize je celkem dvacet kapitol ve kterých se nám pravidelně střídají dva vypravěči a to Chloe a Bennett. V samotném závěru pak nechybí ani poděkování autorek.

Dámy musím vám říct, že to byla opravdu jízda! Charakter postavy Bennetta Ryana mě dostával do kolen, byl to nemilosrdný a arogantní obchodník, který přesně věděl co chce a dokázal si za tím jít stůj, co stůj a to se mi na něm líbilo. Žádné sladké řečičky, ale pěkně rovnou na věc.

Autorky si krásně poradily také s postavou Chloe. Ta byla popsána jako sebevědomá a cílevědomá žena, která se vyžívala v luxusním spodním prádle a její outfity dokázaly v muži vzbudit tu správnou představivost. Myslím si, že nejedna z nás si v tu chvíli přála být přesně tak elegantní, jako právě Chloe.

Kniha na obálce slibuje „úžasný erotický zážitek“ a já si troufám tvrdit, že nelže! Rozhodně nečekejte nějaké pomalé rozjezdy a trochu akce až od poloviny, jak se občas stává. Příběh má opravdu rychlý začátek a neskutečný spád.
I když se jedná o dílko vysoce předvídavé, což u této literatury snad ani jinak nejde, tak je skvěle napsané.

Myslím si, že se jedná o bezvadnou knihu pro chvíle kdy si budete chtít oddychnout a užívat si jednoduchý příběh po kterém se budete cítit uvolněná. Příběh je opravdu neskutečně čtivý, plný sexu (na stole, u okna, na schodech, v posteli,…,) ale také plný slovních přestřelek a v neposlední řadě nesmím zapomenout ani na humor, který celou knihu báječně doplňuje.

Je mi jasné, že co se týče erotických románů, tak budou vždy víceméně jen dva tábory a to ten, který bude knihu milovat a ten, kterému se bude kniha zdát naprostým plýtváním nejen barvy v tiskárně, ale také lesy k výrobě papíru. Já se řadím k první skupině. Knihu a vlastně celou sérii (pokud není brzy ji hodnotit po dvou dílech) jsem si naprosto zamilovala a nebála bych se označit tuto sérii jako nadprůměrnou v rámci žánru.

V podstatě si mě kniha omotala kolem prstu, sedla jsem si k ní a nemohla jsem odejít, dokud jsem ji nedočetla.
Pokud hledáte nějaký nový erotický román a s Božskou sérií jste ještě nezačala, tak si myslím, že je nejvyšší čas. Pevně doufám, že budete stejně spokojená jako já.

 

Božský bastard

 


Název knihy:      BOŽSKÝ BASTARD
Božský bastardAutor:                 Christina Lauren
Překlad:             Naďa Funioková

Nakladatelství:  JOTA
Rok vydání:       2013
Počet stran:       304
ISBN:                  978-80-7462-380-6
EAN:                   9788074623806

E-shop:            kniha www.jota.cz
                         e-kniha www.palmknihy.cz                                  

Databáze knih:  www.DatabazeKnih.cz

  

 


Nakladatelství JOTA
Brněnské Nakladatelství JOTA si vydobylo za dobu své existence na českém trhu pevnou a stabilní pozici. Ročně vydává kolem osmdesáti novinkových titulů a desítky dotisků úspěšných knih. Jota vydává knihy v několika edičních řadách. Jednoznačně nejpestřejší výběr najdete mezi kvalitní beletrií a cenami ověnčené překlady z angličtiny, francouzštiny, ruštiny, němčiny či španělštiny. Výjimečné tituly najdete také v edici Populárně naučná literatura. Zcela unikátní pozici má Nakladatelství JOTA na poli cestopisné literatury.

Mezi bestsellery nakladatelství patří dětské knihy ze série o Doktoru Proktorovi od slavného norského spisovatele Joa Nesb?ho, manuál k ?jinému? rodičovství Líný rodič, televizní Simpsonovi, kultovní série Mládí v hajzlu, světově nejslavnější kuchařka Umění francouzské kuchyně, legendy cestopisné literatury Miloslav Stingl, Hanzelka a Zikmund nebo turistické průvodce prestižní řady Rough Guides.

PalmKnihy
PalmKnihy
– Největší a nejstarší obchod s elektronickými knihami v České republice. Jednoduše, pohodlně a rychle přímo ve všech dostupných formátech. Více než 11.000 e-knih na jednom místě.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jana Vavrečková

Knihomolka srdcem i duší, vášnivá hráčka Call of Duty. Milovnice turistiky, přátel a rodiny. (osobní blog)