Čtvrtek, 23.5.2024
KulturaOstatní kultura

59. Loutkářská Chrudim

59. loutkářská ChrudimOd 1. července do 8. července 2010 se v Chrudimi bude konat již tradiční, letos již 59. Loutkářská Chrudim – celostátní přehlídka amatérského loutkářství.

Program se bude konat na těchto místech: Divadlo Karla Pippicha, malá scéna divadla Karla Pippicha, MED, Spolkový dům, Resselovo náměstí, Park Rerubliky.
Loutkářskou bude doprovázet nejen nespočet loutkářských vystoupení, ale také  koncerty, které se budou konat vždy v Parku Republiky v Chrudimi (za Divadlem Karla Pippicha) od 19:00 s vyjímkou Brněnské kapely Meteor, která vystoupí ve čtvrtek 1. července od 20 hodin , v pátek 2. července se pak můžeme těšit na na Rock&Larm, v sobotu 3. července vystoupí Hana a Petr Ulrychovi & Javory Beat. V neděli 4. července nám zazpívají Robert Křesťan a Druhá Tráva, v pondělí 5. července pak Žalman & spol., v úterý 6. července COP, a ve středu 7. července nám na závěr zazpívají AG Flek.
PRŮVODCOVSKÁ SLUŽBA
5., 6. a 7. července 2010 prohlídka města s průvodcem, sraz před infocentrem na Resselově náměstí vždy ve 14 hodin (délka vycházky cca 1–1,5 h) – ZDARMA.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.