Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem Headhunterz

Festival Pleasure Island představuje hvězdu jménem HeadhunterzDalší hvězdou festivalu Pleasure Island, který se odehraje v prostorách festivalparku v Hradci Králové, v sobotu 24. července 2010 bude holandský  DJ a producent Headhunterz, který potěší všechny fanoušky nejtvrdších odnoží taneční hudby na Reset Hardstyle stagi, která bude součástí programu poprvé v historii tanečních festivalů u nás. Kromě něj se na stagi vystřídají další slavní Djové a producenti jako Korsakoff, Crypsis, Maly, Kold Konexion, Chain Reaction, Identic či Anagenetic.

 

Headhunterz, vlastním jménem Willem Rebergen si  začal pohrávat s hudbou již ve svých devíti letech, když začal zpívat v místním dětském sboru. Ve velkolepém studiu situovaném ve starém kostele Veenedaal v Holandsku nahrál první dětská alba s Vánočními  písněmi. Zpívání mu opravdu šlo a tak měl možnost podívat se i do zákulisí nahrávacích studií. Pokuď zrovna nezpíval, tak alespoň seděl za mixážním pultem a představoval si, že je technik. V deseti letech začal s nahráváním svého hlasu do filmů, čemuž se věnuje i nadále. Ve čtrnácti letech opustil pěvecký sbor. Jak sám říká „Nebylo to dostatečně in, být v pěveckém sboru, když jste v pubertě“.

Ke svým dvanáctinám dostal první DJ mixér a po pár letech se znenadání rozhodnul, že se chce stát profesionálním DJem. Půjčil si peníze a koupil první gramofony ke svému starému mixéru. Později stejně jako spousta dalších Djů přišel na to, že k vybudování si jména v tomto průmyslu, nestačí být pouze DJ, ale je nezbytné i produkovat vlastní hudbu. Bez jakéhokoliv očekávání si stáhnul program Fruity Loops, zavřel se na několik týdnů do svého pokoje a začal produkovat. V té době mu bylo sedmnáct let. Kariéra DJe se mu zatím dařila, se svým nejlepším kamarádem Bobbym (DeeJ-010) se účastnili soutěže DefQon (Q-dance), díky čemuž se jim podařilo dostat se na tento velkolepý festival.
Po roce a půl začal Willem opět s vlastní produkcí a tentokrát již vytvořil vlastní nahrávku „Nasty D-Turners- Check Ya Head“, která se skládala také z produkce jeho nejlepšího kamaráda Bobbyho. Netrvalo dlouho  a vznikla i druhá nahrávka, opět ve spolupráci s Bobbym „Nasty D-Turners – Breaking The Rules“. Obě nahrávky se hned začaly hrát na velkých akcích, velkými Dji po celém světě. Oba dostali nabídku od labelu Scantraxx records, který je jedním z nejlepších Hardstylových holandských labelů. V roce 2005 podepsali smlouvu. Od toho momentu začalo vše jít jak na běžícím páse, jak v oblasti produkce tak hraní na těch největších festivalech a Hardstylových eventech po světě.
Pokuď již nyní víte, že se chcete nechat očarovat vystoupením tohoto skvělého DJe a producenta po boku dalších, neméně slavných jmen, neváhejte s nákupem nejlevnějších vstupenek. Ty jsou v prodeji za 1190Kč do dnešního dne v síti Ticketpro, a jejich cena se od 1. července zvýší na 1290 Kč. Pro ty nejnáročnější je spuštěn také předprodej omezeného počtu VIP vstupenek za 2500 Kč s přístupem na luxusní VIP terasu s výhledem na hlavní stage.
Více informací se můžete dočíst na www.pleasureisland.cz a www.headhunterz.com

 

   

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.