ABBA – the show

{jcomments on}ABBA - the showStrhující hudební událostí února 2009 je nejautentičtější show současnosti ABBA-THE-SHOW 12. února 2009 v pražské TESLA ARENĚ (HC Sparta) a 13. února 2009 v ostravské ČEZ ARÉNĚ, kterou pro Vás exklusivně pořádá agentura JVS GROUP.

Autentické hlasy, identické kostýmy, tato skupina se členy ORIGINAL ABBA BAND přinese některé nejúžasnější momenty v historii popu zpět k životu. Není pochyb, že jde o nejautentičtější show současnosti. Členové ABBY vystoupí společně s The National Symphony Orchestr of London, vedený Matthew Freemanem. Narodil se 5. prosince 1946, ve španělském regionu Katalánska. Jeho výjimečný hudební talent se projevil již v mladém věku.V 11-ti letech operně debutoval v Gran Teatro del Liceo v Barceloně. Stali se číslem jedna od dob, kdy ORIGINAL BAND ABBA ukončila svá turné. V roce 2002 vystupovali také v České republice na charitativním festivale “Artist Against Flood” – Umělci na podporu proti povodním. Tento event byl vysílán Českou televizí.ABBA the Show

Se svojí show slavili největší úspěchy v Itálii, Německu, Holandsku, Belgii, Rakousku, Francii, Velké Británii, Korey, Japonsku, Číně atd. Fenomenální úspěch zaznamenali v podobě 18 000 návštěvníků na koncertě v Hollywoodu.

Vstupenky na koncert jsou k dispozici v předprodeji Ticketpro (www.ticketpro.cz). Pokud si nechcete nechat ujít výjimečné vystoupení, kde uvidíte a uslyšíte také členy ORIGINAL ABBA BAND a připomenout si slavný světový muzikál Mamma Mia!, ABBA-THE-SHOW pro vás bude tím pravým – lístky mohou být i vhodným dárkem pro toho, koho tento styl hudby potěší. Můžete si tak být jisti, že obdarovaný prožije nezapomenutelný večer s ABBOU.

 

Více informací o ABBA-THE-SHOW naleznete na webových stránkách www.abba-the-show.com a na stránkách společnosti JVS GROUP s.r.o. – www.jvsgroup.cz.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.