Verona vystoupí na Předhradí

VeronaVerona na hudební scénu vystoupila již v roce 2002 a hned se stala neodmyslitelnou součástí české taneční hudby. Tato úspěšná dvojice, kterou tvoří zpěvačka Markéta Jakšlová a klávesista a skladatel Petr Fider vystoupí 28. února 2009 v disco klubu Amonet v Předhradí u Skutče.

Verona se zformovala v roce 2002 a od té doby mnohokrát bodovala v různých hitparádách. Mezi největší hity se řadí Náhodou, Krásnej den, Jen Tobě, Nejsi sám, Girotondo, You Gotta Move On, nebo Stay With Me.

Markéta Jakšlová
Narodila se v Praze (1985), vystudovala kromě Střední uměleckoprůmyslové školy i Školu jazykovou, kde se věnovala angličtině. Dále pokračuje ve studiu na Vyšší odborné škole publicistiky v oboru Public relations. Markéta je velmi aktivní a společenský člověk. Se zpěvem začala již v ranném dětství, věnovala se sborovému zpěvu. V sedmnácti letech (2002) se spojila s Petrem Fiderem při úvodním konkurzu skupiny Verona a od té doby funguje v projektu jako ústřední zpěvačka.

Petr Fider
Všestranný hudebník, který do svých 12 let žil v Karlových Varech. Ještě před sametovou revolucí se odstěhoval s matkou do Německa, kde studoval Hotelovou školu. V Německu se seznámil s kamarády, kteří ho naučili ovládat mix-pult a díky nim propadl kouzlu elektronické muziky. Hrál v různých německých Disco-Clubech, fungoval jako DJ a producent remixových edicí.

 

Více na http://www.verona-music.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.