Agentura Butterfly Hradec Králové zve na dubnový program

Kamil Střihavka & Leaders!Agentura Butterfly Hradec Králové Vás srdečně zve na unikátní koncertní program Kamila Střihavky a kapely Leaders!, ve kterém se snoubí jedinečný hlas, nikdy živě nehrané písně, léty prověřené hity a nové aranžmá s akustickými nástroji. 
To vše budete moci zažít 22. 4. 2014 od 19 hodin v sále Filharmonie Hradec Králové.
Vstupenky můžete již nyní zakoupit online na www.ticketstream.cz a www.hkpoint.cz.

Dále bychom Vás rádi pozvali na další z našich projektů s názvem Pocta Evě Olmerové. Vzpomínka na českou jazzovou legendu, fenomenální zpěvačku, která nikdy nepřekročila místní hranice.
Koncert se koná dne 29. 4. 2014 od 19:30 hodin v Divadle DRAK Hradec Králové.
Vstupenky zakoupíte na www.hkpoint.cz. Na tento výjimečný projekt vás srdečně zve Agentura Butterfly-Aid Hradec Králové.

 

Kamil Střihavka & „Leaders! – Unplugged Tour 2014

Dne 22. 4. 2014 od 19 hodin v sále Filharmonie Hradec Králové.

Nový hudební projekt Kamila je alternativou k rockovým produkcím,  a to zejména nízkou zvukovou hladinou a komorností. V programu zazní nejen úpravy Kamilových hitů jako Země vzdálená, Kovboj z Teplic, Když se snáší déšť, Woo-Doo!, Holka čapni draka,  Černá růže atd., ale i písně nikdy živě neinterpretované a vybrané ze všech alb jeho bohaté hudební kariéry. Nechybí ani zpěvákem obdivované legendární světové písně. Kamil Střihavka tento akustický projekt připravoval celý předešlý rok a podle názoru lidí,  pohybujících se v Kamilově okolí, se bude jednat o hudební zážitek letošního roku.

Pro bližší informace na www.butterfly-agency.cz nebo na facebooku Agentury Butterfly.

Pocta Evě Olmerové

Dne 29. 4. 2014 od 19:30 hodin v Divadle DRAK Hradec Králové.

Eva Olmerová žila rychle. Ani se nestihla naučit zpívat na playback…Zpěvačka, o které toho vlastně příliš nevíme.Pocta Evě Olmerové Měla těžký život, který jí komplikovala nejen společenská a politická situace zvláště za normalizace, ale i její sebedestruktivní životní styl. Olmerová prostě evidentně byla žena pravdivá, odmítající cokoli předstírat a na cokoli si hrát. Žila stávajícím okamžikem a o vlastní život a budoucnost, natožpak „odkaz“ se nestarala. Pro její fanoušky je to škoda, ona sama ale svůj život vysála až do dna.

Účinkují: Ženeva Dubská – zpěv; Darek Neuman – foukací harmonika, zpěv;
Martin Kostaš – kytara, aranže; Petr Kovařík – kontrabass; Ctibor Hliněnský – bicí.

Pro bližší informace na www.butterfly-aid.cz nebo na facebooku.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.