Vítejte v Horror School

Horror School – Šílený profesorPamatujete si na školní léta nebo do školy právě chodíte? Pokud ano, tak na to klidně zapomeňte, protože svoje dveře otevírá škola jako žádná jiná! Horror School je nové a navenek naprosto prestižně působící „vzdělávací zařízení“. Stačí ale vejít a zjistíte, že se uvnitř dějí vážně divné věci… Krysy si tady běhají po chodbách, učitel biologie je všechno, jen ne normální, a knihovna je úplný ráj pro milovníky labyrintů. Kniha Horror School – Šílený profesor vyšla v Nakladatelství Fragment tento měsíc.

 

Není škola, jako škola! Horror School alias Lovecraftova základní škola je nová, neokoukaná a také absolutně tajemná budova, ve které si nikdo nemůže být jistý ničím… A kdo si myslel, že je učení nuda, tak je na velkém omylu.

Přestup na novou školu není nikdy jednoduchý. Nové prostředí, spolužáci i učitelé. Když se ale začne projevovat, že jde o školu plnou zvláštních věcí a lidí, je čas na útěk… nebo snad ne? Hlavní hrdina Robert nastupuje do sedmé třídy a nikoho ve škole nezná. Tedy až na bývalého spolužáka, se kterým se ale moc v lásce nemají. Hned první den vyučování se stane něco neuvěřitelného – po chodbě se prohánějí krysy, jako by byly ve škole doma. Je to vůbec možné? A co teprve knihovna, ve které se člověk ztratí během okamžiku. A skrytá půda, plná tajemství…

Skvělá zábava pro fanoušky lehkých hororů.“ – Kirkus Reviews

Horror school - Podivné sestryAnotace:

Na téhle základní škole se dějí divné věci. Ze šatních skříněk vyskakují krysy. Žáci se záhadně ztrácejí. Školní knihovna je bludištěm tajných chodeb. A učitel biologie se chová velice, velice zvláštně.

Robert Arthur věděl, že přestoupit na jinou školu nebude nic jednoduchého, ale tohle je na pováženou! S pomocí nových, poněkud neobvyklých kamarádů zjišťuje, že se toho ve škole děje víc, než je na první pohled patrné. Dokáže ta tajemství odhalit dřív, než bude pozdě?

145×205 mm, váz., 128 str., 229 Kč

Autor: Charles Gilman

Podrobnější informace o knihách a autorovi naleznete na www.horrorschool.cz.

2. díl vyjde již 23. dubna 2014.

Fragment

O Nakladatelství Fragment

FragmentNakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 pod názvem Jan Eisler – Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o.

V současnosti patří k deseti největším nakladatelům v České republice v počtu vydaných titulů s ročním obratem přesahujícím 120 mil. Kč. Od svého vzniku vydalo více než 2450 různých publikací, jejichž prodej přesáhl 23 mil. kusů výtisků.

V roce 2013 Nakladatelství Fragment vydalo 211 knižních novinek a podobně tomu bude i v roce následujícím. Nakladatelství Fragment se daří s úspěchem pronikat i na zahraniční trhy. Do konce roku 2013 bylo uskutečněno celkem 477 prodejů původních projektů do zahraničí.

V roce 2005 byla založena pobočka Vydavateľstvo Fragment, s.r.o., se sídlem v Bratislavě. V roce 2013 představil stále rostoucí slovenský Fragment 114 knižních novinek.

Fragment

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.