Sobota, 4.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

AIRBEAT ONE oznamuje první fázi line-upu

Sedm ze současné TOP 10 DJ Mag, Q-Dance arena, elrow stage. To vše zatím nabízí jeden z největších německých festivalů Airbeat One, který se uskuteční na letišti v Neustadt-Glewe od 8. do 12. července 2020. Afrojack, Armin van Buuren, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Don Diablo, Marshmello, Steve Aoki, Timmy Trumpet, KSHMR, W&W, Vini Vici, 3 Are Legends a Yellow Claw. To jsou zatím oznámená jména, která každým dnem doplňuje někdo další.

19. ročník největšího severoněmeckého festivalu elektronické hudby bude tentokrát ve znamení Itálie. Do toho krásně zapadá také Q-Dance aréna, která se v letošním roce promění v Gladiátora. Mezi prvními jmény hardstylu naleznete Adrenalize, Atmozfears, Coone, Deetox, Dr. Peacock, Headhunterz, Noisecontrollers, Psyko Punkz, Rejecta, Sefa, Warface and Wildstylez.

V roce 2020 bude mít premiéru nová techno stage – Arena Stage! Ve čtvrtek se jí ujme Boris Brejcha s maskou benátského žolíka a jeho label. V pátek a v sobotu se přemění. Bude bláznivá a barevná. Elrow – nejznámější, nejbarevnější a nejbláznivější párty ze Španělska přichází poprvé do Předního Pomořanska. A jako první zde byli oznámeni britští CamelPhat.

Barevná bude I Second Stage, kde se bude prezentovat Indian Spirit Festival. Ace Ventura, Aly & Fila, animato, Astrix, Captain Hook, Liquid Soul, Morten Granau and Sander van Doorn presents Purple Haze jsou první jména zástupců goa a psy trance.

Alle Farben, Offenbach, Nora en Pure, Gestört aber GeiL a Lexy & K-Paul se představí na třetí Terminal stagi.

Bude zajímavé sledovat, jak se letos promění letiště v Neustadtu-Glewe v italském duchu.

Vstupenky jsou k dispozici na www.airbeat-one.de.

Line-up  – Phase 1

Mainstage:
3 Are Legend, Afrojack, Armin van Buuren, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Don Diablo, KSHMR, Marshmello, Martin Solveig, Neelix, Salvatore Ganacci, Steve Aoki, Timmy Trumpet, Vini Vici, W&W, Yellow Claw

Terminal Stage:
Alle Farben, Gestört aber GeiL, Lexy & K-Paul, Ofenbach

Q-Dance Stage:
Adrenalize, Atmozfears, Coone, Deetox, Dr. Peacock, Headhunterz, Noisecontrollers, Psyko Punkz, Rejecta, Sefa, Warface, Wildstylez, Zatox

Arena Stage:
fckng serious brand (Thursday):
Ann Clue, Boris Brejcha, Deniz Bul, Theydream
elrow (Friday + Saturday):
Camelphat

Second Stage:
Ace Ventura, Aly & Fila, animato, Astrix, Captain Hook, Liquid Soul, Morten Granau, Sander van Doorn presents Purple Haze


www.airbeat-one.de | facebook.com/airbeatone 
youtube.com/airbeatone00 | instagram.com/airbeatone

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.