Středa, 7.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Akce MOMO Chrudim o.p.s. v září 2013

Akce MOMO Chrudim o.p.s. v září 2013Po prázdninové odmlce se v MOMO Chrudim konají další zajímavé akce. Nabízíme vám jejich program na měsíc září.

Kurz automatické kresby

Harmonizace a léčba těla hravou formou. Tajemství barev.
Kurz zharmonizuje tělo, odblokuje, co nefunguje. Kreslíme, co cítíme, a tím pomůžeme sami sobě. S sebou pastelky, bílý papír nebo čtvrtky.
KDY: 18. září 2013 od 16:30 hod.
CENA: 100 Kč
LEKTORKA: Bohumíra Školoudová

Základní živly – Země, Voda, Vzduch, Oheň – jak ovlivňují náš život
Základní živly jsou součástí našeho života navenek ale i uvnitř, na úrovni fyzické, ale také energetické a mentální. Seznámíme se s tím, kde a jak živly působí, co ovlivňují, a naučíme se několik jednoduchých účinných technik, které působení živlů v našem životě usměrňují a pomáhají tak udržovat zdravé naše tělo, ale také nás stabilizují i mentálně a emočně.
KDY: 25. září 2013 od 18:00 hod.
LEKTOR: PhDr. Ivana Verner
VSTUPNÉ: 70 Kč

Dále připravujeme :

Den otevřených dveří 22. října 2013
Srdečně Vás zveme na návštěvu naší dílny. Od 9 do 17 hodin Vám přiblížíme, kdo a proč u nás pracuje, co vyrábíme a čím se ještě zabýváme. Čeká Vás povídání o vlně, filcování a o lidech s postižením. Pokud budete mít zájem, naučíme Vás plstit drobnosti jako brože, kuličky a míčky.
Motto: „Čas je život. A život přebývá v srdci.”

KDE SE AKCE KONAJÍ: Čs. armády 213, Chrudim – dům s cukrárnou a drogerií naproti nádraží ČD

VÍCE INFORMACÍ:

tel.: 777 930 950
obchod@devcatkomomo.cz
www.devcatkomomo.cz

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.