Alkehol oslaví 20 let v Herálci

alkeholLegendární rocková kapela Alkehol oslaví letos 20. výročí své existence. U této skvělé příležitosti vyráží na výroční turné po České a Slovenské republice. Mezi zastávkami tour samozřejmě nesmí chybět oblíbený Herálec, kde Alkehol zahájí již třináctou koncertní sezónu! Pokud jste příznivci opravdového poctivého českého rocku, nesmíte tam v sobotu 10. března 2012 chybět.

Šnůra čtrnácti narozeninových koncertů odstartovala na začátku února a všechny zastávky byly doposud vyprodané! Každé vystoupení trvá přes dvě hodiny a zazní na něm největší hity z dvacetileté historie. Zajímavostí před každým koncertem je promítání dokumentu z celé éry kapely, kde bude možno nahlédnout prostřednictvím soukromých videí do zákulisí koncertů, festivalů, studia, zálib členů skupiny a cestování. Samozřejmostí je kvalitní světelné, zvukové a další efekty.
K oslavě úctyhodného věku kapely uvedlo vydavatelství Monitor EMI limitovanou edici CD, které obsahuje 30 největších hitů Alkeholu a budou zde i dvě zbrusu nové písně jako bonus.
Tedy v sobotu 10. března budou znít heráleckým kulturním domem písně, které položily základ české rockové scéně. Můžete se těšit na jedinečné živé verze hitů jako Nonstop, Nechte vlajky vlát, Život je krátkej, Na zdraví a mnoho dalších.
Vstup do sálu bude umožněn po sedmé hodině, dokument a dvouhodinový koncert začnou po osmé. Večer pak završí oblíbená herálecká rockotéka. Na akci jsou připraveny autobusové svozy z blízkého okolí zdarma, vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 160 Kč. Na místě bude cena 190 Kč. Více informací naleznete na internetových stránkách http://www.kdheralec.cz/ nebo na facebooku www.facebook.com/kdheralec.

Program jaro KD Herálec:
10.03. Alkehol – 20 let
24.03. Wohnout + Tleskač
08.04. Velikonoční zábava
20.04. Mňága a Žďorp – 25 let
12.05. 13. Narozeniny KD Herálec

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.