Andělé drahých kamenů

Andělé drahých kamenůDrahé kameny jsou mocným nástrojem, který můžete použít na cestě za sebepoznáním. Promlouvají k nám prostřednictvím barev a tvarů a předávají svá poselství, která dokážou mnoha způsoby motivovat, inspirovat i uzdravovat.

Balíček vykládacích karet od Margaret Ann Lembo vás seznámí se 44 drahými kameny.

Ke každému z nich náleží strážný anděl, který přináší důležitá poselství, jež vám pomohou dosáhnout štěstí a probudit vnitřní moudrost.

 

Každá karta v balíčku představí jeden z drahých kamenů a výklad určité životní situace. Na druhé straně karty je pak andělská afirmace, která vám dodá sílu proměnit svůj život k lepšímu. Budete-li se k těmto kartám pravidelně obracet o radu, přivoláte k sobě moudrost a ochranu drahých kamenů a strážných andělů.

 

 

 

 

 

Název knihy:          Andělé drahých kamenůAndělé drahých kamenů
Originální název:   The Angels and Gemstone Guardians Cards
Autor:                       Margaret Ann Lembo
Překlad:                   Zdeněk Chodora

Nakladatelství:       Nakladatelství Synergie
Rok vydání:             2016
Počet karet:             44 

ISBN:                        978-80-7370-410-0
EAN:                         9788073704100
E-shop:                    www.KnihCentrum.cz    Knihcentrum.cz

 

Andělé drahých kamenů 

 


Knihcentrum.czKNIHCENTRUM.CZ je internetové knihkupectví, které působí na českém trhu od roku 2009. V nabídce má přes padesát tisíc knih skladem se slevami až 90%.
Specializují se hlavně na knihy, ale nabízí také hry, hračky, e-knihy, audioknihy na CD, papírenský sortimenta a knižní bazar.

Téměř každý měsíc pro vás zlevňují některé tituly a ty pak můžete najít v jejich tištěných letácích. Letáky v elektronické podobě si můžete prohlédnout zde.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.