Balóny na Chrudimí

BalonyChrudim – od pátku 15. do neděle 17. července 2011 bude obloha nad Chrudimí patřit horkovzdušným balonům. Balon klub Praha ve spolupráci s Balon klubem Chrudim připravil nejenom vzlety balonů, ale i noční svícení.

 

V pátek 15. července okolo 19 hodiny vzlétnou horkovzdušné balony z Ploché dráhy, v sobotu 16. července ráno okolo 6 hodiny od nouzového nocoviště na Podhůře a v neděli 17.července ráno okolo 6 hodiny zase z Ploché dráhy.

„Hlavní program je připraven na sobotu 16. července od 17 hodin v samotném centru města. První hodinu se na náměstí představí sportovní, závodní a tuningová auta, která během celé soboty obsadí nedaleké letiště v Luži, na auta naváže po 18 hodině první část koncertu kapely,“ zve k návštěvě regionu místostarosta Roman Málek.

Následně bude akce pokračovat okolo 19 hodin vzletem balonů.

„S ohledem na velikost náměstí vzlétnou dvě dvojice balonů po sobě. Po jejich odletu večer zpříjemní opět koncert kapely a okolo 22 hodiny proběhne noční svícení. Balony za tmy nesmí létat, nafouknou se a osvětlí náměstí,“ láká ředitel akce Petr Pecina.

Na náměstí bude zajištěno občerstvení a k dispozici propagační materiály o městě a okolí. Vstup na akci zdarma. Vzhledem k meteorologickým podmínkám může dojít operativně ke změnám. 

Balony

 

Auta

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.