Bambiriáda zahájí provoz letního koupaliště

bambiDo začátku Bambiriády zbývá necelý měsíc a letošní již 9. ročník bude opět plný novinek. Tou největší je přesun místa konání. Z parku Na Střelnici se stěhuje na Letní koupaliště v Chrudimi.

Při té příležitosti informujeme všechny zúčastněné školy, organizace i návštěvníky o možnosti volného vstupu na koupaliště. “V termín konání, tedy 20. – 22. května 2010 bude vstup zdarma nejen na Bambiriádu, ale i do prostor letního koupaliště, kde bude zajištěn i nepřetržitý dozor plavčíků”, říká Martin Benák předseda Občanského sdružení Altus.

Také pódiový program bude pestřejší a bohatší. Tradiční hudební a taneční vystoupení zúčastněných organizací bude doplněn živou show jednoho z nejznámějších imitátorů Michaela Jacksona – Pavla Janáka nebo například Bubbleshow rekordmana Matěje Kodeše. Zajímavý bod programu bude jistě pěvecké vystoupení finalisty superstar Michala Hudčeka. Po loňském úspěchu se nám předvede skupina historického šermu Familiaris Domini Regis z Chrudimi. Nebude chybět ani závěrečný ohňostroj.

“Páteční podvečer vyplní benefiční koncert kapel Trio de Janeiro a Hadry z těla, který jsme připravili ve spolupráci s občanským sdružením Amalthea”, dodává Matěj Zelinka, koordinátor Bambiriády.
Kompletní program a další informace naleznete na www.bambiriada.chrudimka.cz.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.