Naděje na udržení HC Chrudim v první lize

HC ChrudimJeště 1. května bylo téměř jisté, že Chrudim v I. hokejové soutěži skončí, avšak ještě nějaká naděje tu je. Fan Club HC Chrudim nesouhlasí s ukončením první hokejové ligy v Chrudimi a hodlá udělat pro chrudimský klub vše, co bude v jeho silách  

Žádají zastupitele města o podporu chrudimských hokejistů, protože hokej je v našem městě číslo jedna a jakákoli pomoc by se v této kritické době velmi hodila. V nejbližších dnech hodlá Fan club zažádat o přijetí na radnici. Všichni jsou přesvědčeni, že mezi městem a hokejovým klubem dojde k dohodě, protože HC Chrudim město úspěšně reprezentuje.

I Vy můžete pomoci! Připojte svůj hlas v anketě na stránkách www.hccr.cz nebo se přidejte na Facebooku do skupiny pro zachování 1. ligy. Fan club v nejbližší době zvažuje uspořádání petice a další akce, ke kterým se jistě bude moci připojit i široká veřejnost. Doufejme, že tato snaha nebude jen bezvýznamným výkřikem do tmy a že naši hokejisté budou i nadále moci pokračovat v druhé nejvyšší hokejové soutěži v ČR.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.