Čtvrtek, 30.11.2023
HudbaKultura

Belgičtí Intergalactic Lovers s novou deskou zavítají do Futurum Music Baru

Intergalactic Lovers přijíždějí 12. listopadu 2017 do PrahyPrvní krok na cestě je vždycky ten nejtěžší, ale pro Intergalactic Lovers to je brnkačka. Belgická čtyřka dosáhla velkých úspěchů jak doma, tak v zahraničí se svými dvěma alby. Aktuálně mají před vydáním své třetí desky, kterou 12. listopadu 2017 představí v pražském Futurum Music Baru. Vstupenky jsou v předprodejích za 280 Kč a na místě v den koncertu za 350 Kč.

Jejich nové album je ale zas o krok napřed. První skladba ‘Between The Lines’ je v éteru od června.  Je to první vzorek jejich dalšího směřování. Všechno se zdá být precizní, soustředěné. Kapely má nad svou tvorbou maximální kontrolu.

 

 

 

 

Zubaté kytary zdraví post-punk, to vše s nádechem melancholie, která je slyšet u Interpol, Editors, či dokonce i takových The Cure. Tepající basová kytara vám zase může připomenout nejlepěí okamžiky New Order. Halas Lary Chedraoui je v centru toho všeho, pochází z rodiny jedinečných hlasů PJ Harvey a stylů Karen O, ale i nadále si zachovává originalitu, nezávislost a vlastní přístup.

Souhra všech těchto prvků posouvá Intergalactic Lovers na albu Exhale na další, vyšší úroveň. A aby toho nebylo málo, kapela natočila skvělý videoklip, který vzdává malý hold slavnému belgickému malíři, který se jmenoval René Magritte.

 

intergalacticlovers.be | futurum.musicbar.cz | facebook.com/events

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.