Pátek, 2.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Blešák v Leťáku

Občanské sdružení MaChr za Chrudim malebnou chystá v tuto sobotu, 1. října 2011, v Leťáku další Bleší trh s kulturním programem. Myšlenkou je vytvořit tradici a každý měsíc akci opakovat, ovšem v zimních měsících to bude problém, sobotní akce je tedy pravděpodobně posledním blešákem v tomto roce. Kdokoliv během dne může donést své přebytky a poklady z půd, sklepů, garáží, stodol, chalup, šatníků a prodat je zde, vyměnit nebo nakoupit.

Návštěvníky také čeká doprovodný program – jarmark s hand-made výrobky, hudba (snad i živá), módní přehlídky z prodávaného oblečení, kartářka, workshopy, dražba z věcí vzniklých ve workshopech apod. Jeden z workshopů bude guerilla knitting, který povede Ateliér Ženy. Přinesme si s sebou zbytky vln a staré svetry a opleťme v Leťáku zábradlí, bránu nebo cokoliv Vás napadne. V případě nepříznivého počasí se akce nekoná. Výtěžek z akce bude věnován na obnovu areálu bývalého letního kina v Lázeňské ulici a na organizaci neziskových akcí.
 
Blešák 1. 10. 2011 od 9,00 – 17,00 hodin
Leťák, Lázeňská ulice (za Muzeem), Chrudim
www.letak-chrudim.cz, olihavli@gmail.com

Blešák v Leťáku

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.