Branislav Rapáč hráčem Dynama i v dalších sezonách

Branislav Rapáč hráčem Dynama i v dalších sezonáchHokejový klub Dynamo Pardubice uplatnil své opční právo u uzavřeného kontraktu s Branislavem Rapáčem. Dvaadvacetiletý křídelní útočník, který přišel na východ Čech ze slovenského Popradu, tak bude oblékat dres Dynama i v příštích dvou sezonách.

„Se službami Branislava Rapáče jsme spokojeni. Rychle se adaptoval do našeho týmu, je pracovitým hráčem, který se nebojí osobních soubojů. Hraje přesně to, co od něj očekáváme. Využili jsme tak klauzule v uzavřeném kontraktu a prodloužili jej o další dvě sezony,“ uvedl generální manažer klubu Pavel Rohlík.

Branislav Rapáč přišel do Pardubic krátce před vánočními svátky, ve čtrnácti zápasech za Dynamo vstřelil dvě branky a na další dvě asistoval. Nasbíral deset trestných minut a v hodnocení účasti na ledě se může pochlubit třemi kladnými body. V této statistice patří k nejlepším hráčům týmu, navíc nebyl u žádného inkasovaného gólu!

„Každý hráč potřebuje při příchodu do nového prostředí určitou chvíli na aklimatizaci. Proto očekáváme, že jeho výkonnost bude ještě vyšší. I z těchto důvodů jsme se rozhodli prodloužit vzájemnou spolupráci,“ doplnil šéf klubu.

Že klub využil opčního práva, se Branislav Rapáč dozvěděl na srazu slovenské reprezentace. „Zprávu mi volal agent, udělala mi obrovskou radost. V Pardubicích jsem zcela spokojený, těší mě i zájem vedení klubu o mé služby, této důvěry si velmi vážím. Kluci v kabině jsou super, ihned jsem do ní zapadl. Je pro mě ctí být členem organizace Dynama, která má obrovskou historii. Každému se nepoštěstí možnost oblékat pardubický dres,“ uvedl důrazný útočník.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.