Středa, 1.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Brit Floyd show se vrací do Čech

Brit Floyd show se vrací do ČechBrit Floyd, nejznámější světová show vzdávající poctu legendárním Pink Floyd, se v prosinci vrátí do České republiky. Vedle Prahy, kde ji bude 4. prosince 2013 hostit Incheba Arena, se o dva dny později zastaví také v Brně v Kajot Aréně.

 

Vstupenky jsou již k zakoupení v síti Ticketpro. Jejich cena se pohybuje od 490 korun do 1190 Kč,” oznámila za pořadatele Art-Ist Agency Nina Fialová

Autoři Brit Floyd si pro letošní rok připravili zbrusu nový a dosud nejvýpravnější audio-vizuální program “P-U-L-S-E 2013 (The Pink Floyd Ultimate Light & Sound Experience)“. Strhující tříhodinové představení nabídne pět kompletních alb skupiny Pink Floyd – Wish You Were Here, Animals, The Wall, The Division Bell a The Dark Side of The Moon, od jehož vydání letos uplyne 40.let.

Dramaturgie P-U-L-S-E 2013, která je inspirována rekordním turné Division Bell z roku 1994, je doplněna o nové projekce a animace, jež slibují dosud největší Brit Floyd show.
Program, který návštěvníky přenese tak blízko k velkolepým Pink Floyd, jak už se k nim zřejmě nikdy nikdo nedostane.

Brit Floyd show se vrací do Čech

Ne nadarmo se “Brit Floydům” dostalo tolik chvály nejenom od fanoušků ale také od hudební kritiky: “Brit Floyd jsou bezchybní a ohromující. Klenot rockových show.” nešetří superlativy např. LA Times. “Oslnivé a opravdu autentické. Konečně někdo ukázal Pink Floydy tak, jak si zaslouží.” Portsmouth News.

Od premiéry v roce 2011 shlédlo Brit Floyd show již přes půl miliónů lidí po celém světě. Letošní turné P-U-L-S-E 2013, které vypuklo v únoru ve Spojených státech, zasáhne přes sedmdesát amerických a kanadských měst, dvacet míst ve Velké Británii a Irsku a na dvě desítky dalších evropských metropolí.

Brit Floyd show se vrací do Čech

Více na www.britfloyd.com a https://www.facebook.com/BritFloydThePinkFloydShow

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.