Brit Floyd show se vrací do Čech

Brit Floyd show se vrací do ČechBrit Floyd, nejznámější světová show vzdávající poctu legendárním Pink Floyd, se v prosinci vrátí do České republiky. Vedle Prahy, kde ji bude 4. prosince 2013 hostit Incheba Arena, se o dva dny později zastaví také v Brně v Kajot Aréně.

 

Vstupenky jsou již k zakoupení v síti Ticketpro. Jejich cena se pohybuje od 490 korun do 1190 Kč,“ oznámila za pořadatele Art-Ist Agency Nina Fialová

Autoři Brit Floyd si pro letošní rok připravili zbrusu nový a dosud nejvýpravnější audio-vizuální program „P-U-L-S-E 2013 (The Pink Floyd Ultimate Light & Sound Experience)„. Strhující tříhodinové představení nabídne pět kompletních alb skupiny Pink Floyd – Wish You Were Here, Animals, The Wall, The Division Bell a The Dark Side of The Moon, od jehož vydání letos uplyne 40.let.

Dramaturgie P-U-L-S-E 2013, která je inspirována rekordním turné Division Bell z roku 1994, je doplněna o nové projekce a animace, jež slibují dosud největší Brit Floyd show.
Program, který návštěvníky přenese tak blízko k velkolepým Pink Floyd, jak už se k nim zřejmě nikdy nikdo nedostane.

Brit Floyd show se vrací do Čech

Ne nadarmo se „Brit Floydům“ dostalo tolik chvály nejenom od fanoušků ale také od hudební kritiky: „Brit Floyd jsou bezchybní a ohromující. Klenot rockových show.“ nešetří superlativy např. LA Times. „Oslnivé a opravdu autentické. Konečně někdo ukázal Pink Floydy tak, jak si zaslouží.“ Portsmouth News.

Od premiéry v roce 2011 shlédlo Brit Floyd show již přes půl miliónů lidí po celém světě. Letošní turné P-U-L-S-E 2013, které vypuklo v únoru ve Spojených státech, zasáhne přes sedmdesát amerických a kanadských měst, dvacet míst ve Velké Británii a Irsku a na dvě desítky dalších evropských metropolí.

Brit Floyd show se vrací do Čech

Více na www.britfloyd.com a https://www.facebook.com/BritFloydThePinkFloydShow

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.