Cars 2: Grand Prix – nová hra nejen pro kluky

Cars 2: Grand Prix - nová hra nejen pro klukyPraha – Česká společnost Dino Toys s r.o., jednička na trhu ve výrobě puzzle a deskových her, představuje zcela novou deskovou hru Cars 2: Grand Prix.

Tato zábavná a zároveň jednoduchá hra je určena nejen chlapcům ve věku od 5 let, ale všem, kteří mají rádi napětí a vzruch automobilových závodů.

Hra na první pohled upoutá jedinečným designem s motivy známého filmu Cars 2 od společnosti Disney. Závodníci se můžou těšit na herní plán s ostře klopeným okruhem Grand Prix. Dalším vybavením hry je bodová hrací kostka, 4 plastové stojánky a 6 kartónových autíček, které si hráči musí před první hrou sami poskládat.

Na startu si závodníci mohou vybrat ze dvou závodních drah a rozjet to tak, aby byli v cíli co nejrychleji. Jenže to není vůbec jednoduché díky rychlému předjíždění, omezené rychlosti v zatáčkách a dalším pravidlům. Díky akčním políčkům hráči můžou však počítat i s týmovou podporou. Závod trvá minimálně dvě kola. Vítězem Grand Prix se stává hráč, který získá jako první 4 vítězné body.

Cars 2: Grand Prix - nová hra nejen pro klukyVýrobek má osvědčení „Bezpečná a kvalitní hračka“. Je testován Technickým a zkušebním ústavem a splňuje nejen požadavky platných směrnic pro ČR a EU, ale také kritéria hodnocení bezpečnosti a kvality hraček. Ta zahrnují především požadavky na užitné vlastnosti výrobků jako jsou kvalita provedení, zdravotní nezávadnost, bezpečnost, údržba a použité materiály ve vztahu k životnímu prostředí. 

Doporučená cena je 239 Kč. Hra je v prodeji od července 2011 ve všech prodejnách s hračkami.

Obsah hry:
1 herní plán
1 bodovou hrací kostku
6 kartónových autíček
4 plastové stojánky
1 návod ke hře

Počet hráčů: 2 – 4
Věk: od 5 let

Hru si budete moci po prázdninách přijít vyzkoušet i do naší herny Hrajeme si s Chrudimkou.

Hru si lze zakoupit na www.dinotoys.cz.

Více na www.dinotoys.cz.

Cars 2: Grand Prix - nová hra nejen pro kluky

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.