Časopis HelpMusic pořádá sérii koncertů, drží tak při životě sebe i kapely!

Hudební magazín HelpMusic jistě znáte. Vychází devátým rokem a z toho rokem čtvrtým je přílohou regionálních Deníků. HelpMusic je ideálním doplňkem s jasnou cílovkou a dosahem všem hudebním médiím, hudební časopis se stále největším nákladem i čteností a díky předplatitelům Deníku i jediné tištěné medium s nulovou remitendou.

HelpMusic je přílohou Deníku, tedy není financován ze svého prodeje, ale je živ díky inzerentům a mladým kapelám, jenž se chtějí propagovat. Značné náklady na jeho roční provoz však plynou z letního přímého prodeje na festivalech a časopisem podporovaných hudebních akcích.

Jak víte, inzerentů v hudebních médiích od března 2020 z důvodů vládních opatření proti novému typu koronaviru ubylo, neboť se jednalo především o inzerce ze sekce hudebních akcí a letní festivaly se konat pravděpodobně nebudou.

Zvažovali jsme různé sbírky, ale nechceme jen brát. Spojíme příjemné s užitečným a uděláme co umíme nejlépe – pobavíme lidi!“ uvedla Martina Jablanovská, majitelka časopisu.

HelpMusic se rozhodl uspořádat letní  koncertní sérii pod pracovním názvem – 100 ran do Vopice.Nejedná se o nic jiného než o open air koncert.Potvrzené kapely uvidíte v netradičních spojeních s exkluzivními hosty, jenž vám budeme postupně prozrazovat.

Koncerty proběhnou ve dnech 24.6., 10.7., 24.7.,7.8. a 20.8. v Praze v klubu Modrá Vopice.

 

Předprodej vstupenek na všechny akce je v síti www.ticketstream.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje. Sociální sítě -> /ExRusikk