Pátek, 24.5.2024
Cestování a výletyVolný čas

Centrum Kosatec láká na novou pardubickou hru Perníčkovi

V Pardubicích si lidé můžou od 1. července zahrát novou rodinnou hru Perníčkovi. Jejím cílem je netradičně upozornit na zajímavá místa a události ve městě a okolí. Princip je jednoduchý. Každý, kdo se chce zapojit, si vyzvedne soutěžní kartu. Získat ji může v Turistickém informačním centru Pardubice, Centru Kosatec a dalších místech zapojených do hry.

„Za každou zaplacenou vstupenku do návštěvního místa uvedeného na kartičce do ní dostanete razítko perníčku. Výjimkou je akce označená jako bonus, kde obdržíte dokonce dvě razítka,“ vysvětluje organizátorka hry Jana Dubišarová, vedoucí obchodu a marketérka Kosatce. A dodává: „Pokud získáte alespoň polovinu razítek, můžete si v kavárně v Kosatci nebo městském informačním centru vyzvednout malou odměnu za vaše putování.“

Ale to ještě není vše. V pravé části soutěžní karty je totiž slosovatelný kupón. Jednou za měsíc bude vylosován výherce větší ceny. A jednou za rok budou všechny kupóny znovu zařazeny do slosování – tentokrát o ještě hodnotnější cenu.

 

Kde všude dostanete soutěžní kartu

Dalšími subjekty zapojenými do Perníčkových jsou Laser Game Club Pardubice, Lanové centrum Pardubice, Baloon Café – rodinná kavárna s dětskou hernou, BowlingZone, Pardubický klub kouzla a magie, Trampolíny Pardubice, Království perníku, Zelená brána (Turistické informační centrum Pardubice), Mázhaus Pardubice, hrad Kunětická hora, Zámek Pardubice – Východočeské muzeum a výletní loď Arnošt z Pardubic.

 

Zahrát si může kdokoli

Hra není časově ohraničena a zúčastnit se jí můžou děti i dospěláci bez věkového omezení. U osob mladších 15 let odpovídá za kontakt na slosovatelném kupónu a za převzetí výhry rodič či zákonný zástupce. Pravidla hry včetně odměn a cen jsou uveřejněny na stránkách www.pardubice.cz. Na dotazy odpoví paní Dubišarová na mobilu 734 643 935 či e-mailu jana.dubisarova@centrumkosatec.cz.

autor: Miloš Pelikán

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.