Čeští fotbalisté přivítají Anglii a Severní Irsko

Další zápas kvalifikační skupiny o postup na Mistrovství Evropy 2020 je za dveřmi. Čeští fotbalisté v pátek v šestém zápase skupiny přivítají Anglii.

V dosavadním průběhu kvalifikační skupiny česká reprezentace třikrát zvítězila a dvakrát prohrála. V tabulce je s 9 body na druhém místě, o pouhý bod před Kosovem. V posledním utkání 10. září Češi zvítězili v Černé Hoře 0:3

To Anglie zažívá jiný průběh kvalifikací. Ve čtyřech zápasech neztratila ani bod a nasázela 19 branek. Hned v prvním zápase kvalifikace nasypala Česku ve Wembley 5:0

Ve druhém zápase české skupiny se utkají Černá Hora s Bulharskem. Volno v rámci kvalifikační skupiny A má v pátek Kosovo, které hraje až v pondělí proti Černé Hoře. 

Zápas Česko – Anglie hostí pražský Eden (Sinobo stadium) v pátek 11. října od 20:45. V pondělí 14. října se navíc reprezentace v rámci přátelského utkání střetne se Severním Irskem. Tento zápas budeme sledovat v Generali areně na Letné a začátek je plánován na 19 hodin. Oba duely bude vysílat ČT Sport.

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Cimburek

Sportovně založený kluk, který rád řeší naši sportovní scénu.