Sobota, 4.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Cestovatelská přednáška – Maroko

Cestovatelská přednáška - MarokoV pátek 24. ledna 2014 od 18 hodin bude David Hainall přednášet ve Vodních zdrojích v Chrudim o Maroku. Společně s ním podnikneme šestidenní trek do Vysokého Atlasu nebo okusíme cestování na hřbetě velblouda v písečných dunách Erg Chemii. Chybět nebudou historická místa Marrákes a Fes.

 

Maroko je pozoruhodná země plná barev, vůní i zvuků prosycených všudypřítomnou tradiční kulturou a zvyky, které zatím nepodlehly změnám moderního světa. Atlas, to jsou malebné horské vesničky, ve kterých žijí věčně usměvaví pastevci nebo terasovitá políčka a daleké výhledy nebetyčnými horami. Toulání a spaní v písečných dunách Er Chebi nám umožní nahlédnout do života místních lidí, uvidíme oblouhu plnou nádherných hvězd a uslyšíme i legendární bubny Berberů.

Předprodej vstupenek zajišťuje Infocentrum ve staré radnici na Resselově náměstí v Chrudimi. Rezervace a další informace možné na tel.: 723 004 397 nebo e-mailu gutzer@centrum.cz. Vstupné je pouhých 30 Kč.

Cestovatelská přednáška - Maroko

Cestovatelská přednáška - Maroko

Více o autorovi na http://www.fototoulky.net/

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.