Charts Club 2018 #14

Patříte mezi lidi, kteří by rádi poslouchali neustále něco nového, ale nemáte čas na brouzdání internetem? Právě pro vás je tu nový Charts Club – seriál článků o tom nejnovějším ze světa hudby, od alb po videoklipy. V tomto díle se objeví Jason Derulo, Trivium, nebo Twice!

 

Jason Derulo, Maluma – Colors

Jason Derulo ve spolupráci s Coca Colou vydává písničku Colors,která by měla být jednou z hymen nadcházejícího Mistrovství světa ve fotbale v Rusku. Jedná se o nadcházející letní hit? Hehe, možná, to se ukáže až časem. To co už známe je přijetí kritiky. Podle něj je pínička spíše průměrný splachovák, který letos profrčí rádii a internetem, ale za rok po ní nikdo neštěkne. Co si o ní mylíte vy? A těšíte se na mistrák ve fotbale?

 

 

EXID – LADY

Sladké devadesátky jsou zpět! Ale nebojte, nemusíte hledat staré lacláče ani šusťákové bundy. To za vás totiž udělaly dívky ze skupiny jménem EXID. Jejich největší hit UP&DOWN už pomalu ale jistě cítí, jak se na něm usazuje prach, a tak bylo na čase přijít s něčím (ehm) novým. Dívky (když už jsem zmínil ten prach) oprášili staré oblečení a do rytmu devadesátkového RnB nazpívaly písničku LADY. Pravda, v devadesátkách písničky něměli tak silné basy, ale proč ne. Zní to vlastně dobře. Jihokorejští producenti a režiséři udělali vše, co bylo v jejich silách, aby vše na této písničce oněm devadesátkám přiblížili. Takže vás čeká hodně jeansů, pohodová písnička, a taky zrnité video. A víte, jak se to říká – 90s was NO JOKE. Tak neváhejte a klikejte!

 

 

Trivium – Endless Night

Kapela Trivium loni vydala své osmé album s názvem The Sin and The Sentence, a právě z tohoto alba vzešl singl Endles Night. Jedná se o dobrý rockový nářez, a takových není nikdy dost. Tato písnička přišla s velice dobrým klipem, který režíroval John Deeb a natáčelo se rodném městě členů kapely, Orlandu. Pokud jste o kapele Trivium dosud neslyšeli, neváhejte a napravujte.

 

 

Twice – What Is Love

A dovolím si ještě jednou zabrousit do Jižní Koreji, kde vznikla písnička What Is Love. Kapela Twice vydává jednu písničku za druhou, takže fanoušci jsou zásobení do sytosti. Nalezneme tam však i nějaký kreativní přesah? Jak se to vezme. Písnička samotná je klasický kpopový mainstream, ergo pokud se vám kpop líbí, bude se vám líbit i tato písnička. Jako mnohem zajímavěší bych popsal práci režisérů klipu, kteří do videa vložili mnoho odkazů na absolutní klasiky filmového průmyslu. Jsou zde odkazy na filmy jako Pulp Fiction nebo Duch. Tak kolik odkazů jste dokázali najít vy?

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje. Sociální sítě -> /ExRusikk