Charts Club 2018 #22

Patříte mezi lidi, kteří by rádi poslouchali neustále něco nového, ale nemáte čas na brouzdání internetem? Právě pro vás je tu nový Charts Club – seriál článků o tom nejnovějším ze světa hudby, od alb po videoklipy. V tomto díle se objeví Why Don’t We, Evanescence, nebo CHLOE X!

 

Why Don’t We – Hooked

Americká hudební skupina Why Don’t We  vydala nový singl ze zatím neoznámeného alba. WDW jsou velice populární na sociálních sítích, a to se podepisuje i na jejich prodejích. Před několika dny otevřeli prodeje vstupenek na jejich evropskou část turné, a vyprodáno bylo do hodiny. Jejich devízou je pop a svým způsobem pokračují v tradici boybandů jako NSync a Backstreet Boys. Jejich hudba je opravdu chytlavá a rozhodně stojí za poslech.

 

 

Evanescence feat. Lindsey Stirling – Hi-Lo

Letos v létě vyráží Evanescence společně s Lindsey Stirling na společné turné, a to se pro ně stalo příležitostí pro kolaboraci. Tou se stala písnička Hi-Lo, která podle slov Amy Lee ležela v šuplíku Evanescence už hodně dlouho, a čekala na dodělání. Ta chvíle přišla, a jak si můžete poslechnout na vlastní uši, čekání stálo za to. Často vidíme kolaborace, které jsou dělané čistě pro zisk, ale to není tento případ. Hi-Lo je radost poslouchat, a hudba Evanescence s tou od Lindsey Stirling si neuvěřitelně sedí.

 

 

CHLOE X – Dancing In Paradise

Pro další písničku zabrousíme do daleké Indonésie, kde se na tamní hudební scéně objevila mladičká zpěvačka Chloe Xaviera. Svůj hudební debut měla již před dvěma lety, ale vůbec se nechytila. I proto se soustředila na svou hereckou kariéru a tvrdě trénovala zpěv a tanec. Po dvou letech přišla s novou písničkou Dancing In Paradise, která je na tom docela jinak. Nechala se zastřešit největší produkční společností v Indonésii, a přinesla skvělou písničkou a prvotřídní videoklip. Tato písnička je velkým krokem kupředu, dokonce tak velkým, že Chloe nyní plánuje promovat svoje jméno i za mořem, na největším hudebním trhu světa. Její písnička je směsí popu, hip hopu a RnB, takový klasický koktejl pro tvorbu dobrého hitu. Ale ani to není pro úspěch samozřejmost. A pokud by se vám písnička skutečně líbila, neváhejte si poslechnout i EP, které přišlo společně s písničkou, a nese název it is i.

 

 

Real Friends – From The Outside

Kapela Real Friends vydala singl From The Outside, ve kterém můžeme sledovat frontmana kapely, Dana Lambtona, který ve videoklipu řeší problém, jak dělat správné věci a nedělat špatné. Zní to trochu zvláštně, ale výsledek je opravdu dobrý. Pokud máte chuť vyzkoušet neprovařenou hudbu, můžu vám From The Outside vřele doporučit.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje.