Charts Club 2018 #23

Patříte mezi lidi, kteří by rádi poslouchali neustále něco nového, ale nemáte čas na brouzdání internetem? Právě pro vás je tu nový Charts Club – seriál článků o tom nejnovějším ze světa hudby, od alb po videoklipy. V tomto díle se objeví BLACKPINK, Nicky Jam, nebo Madison Beer!

BLACKPINK – DDU-DU DDU-DU

Jihokorejská skupina BLACKPINK je v současnosti jednou z nejpopulárnějších skupin z této země. Ač doposud vydala pouze 5 singlů, její popularita během posledních dvou let nepřestává stoupat. Nyní vydala singl DDU-DU DDU-DU, který doprovází jejich první mini album Square Up. Písnička je evolucí jejich minulých singlů. Jejich písničky jsou založené na úderném refrénu, a také na silném kontrastu mezi rapem a preciznímy vokály. To doplňuje vizuálně výrazný klip, a samozřejmě nesmí chybět ani signifikantní choreografie. Tato písnička hned po vydání zlomila několik rekordů. Pokud chcete ochutnat trochu toho mainstreamu, ale nechete nic tuctového, tak si rozhodně poslechněte tuto písničku!

 

 

Nicky Jam feat. Will Smith – Live It Up

Jelikož právě probíhá pravděpodobně nejsledovanější sportovní událost na světě, je určitě na místě zařadit do Charts Clubu i jeho oficiální hymnu. Live It Up je písnička, která vás rozhodně nenechá v klidu. Písničku produkoval Diplo, a jeho podpis pod dílem je znát. Hlavní zpráva, kterou má tato písnička posluchačům předat, je “Máš jenom jeden život, tak ho žij!

 

 

Madison Beer – Home With You

Devatenáctiletá zpěvačka Madison Beer před několika měsíci vydala svoje první EP, které podpořila dvěma singly. Nyní vydala třetí singl s názvem Home With You. Tato písnička následuje jeden z trendů poslední doby, a to je tvorba písniček k podopoře ženského empowermentu. Madison v rozhovoru pro Billboard řekla, že má prsty úplně ve všem, od hudby až po videoklip. To je u tak mladé zpěvačky obdivuhodný počin. Snad jí elán vydrží a dočkáme se v blízké budoucnosti dalších takto povedených songů.

 

 

Trochu hudby z E3

Začátkem června proběhl v Los Angeles asi nejdůležitější herní veletrh na světě, a s ním přišlo i představování spousty nových her. K tomuto představování neodmyslitelně patří i trailery, a ty samozřejmě obsahují hudbu. Herní vývojářské studio CD Projekt RED, které pochází z Polska, představilo novou hru Cyberpunk 2077, a s ním přišla i hlavní melodie hry. Poslechněte si elektronické melodie této hry, které jsou opravdu super!

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje. Sociální sítě -> /ExRusikk