Pondělí, 15.7.2024
HudbaKultura

Charts Club 2018 #26

Patříte mezi lidi, kteří by rádi poslouchali neustále něco nového, ale nemáte čas na brouzdání internetem? Právě pro vás je tu nový Charts Club – seriál článků o tom nejnovějším ze světa hudby, od alb po videoklipy. V tomto díle se objeví Dj Tiesto, Post Malone, nebo State Champs!

Jackie Chan

Je léto, a to znamená že i po minulém týdnu přinášíme něco málo z nášupu letních songů. Tentokrát se dal dohromady zástupce staré gardy elektronické hudby Dj Tiesto a jedna z tváří současné americké hudební scény Post Malone. Výsledkem je mix popu, elektroniky a hip hopu. Spolupráce těchto zástupců dvou generací hudby byla hodně očekávaná. O to víc musí interprety těšit, že odezva kritiky i posluchačů byla velice pozitivní. Doplnění o futuristický animovaný videoklip je jen třešničkou na dortu.

 

 

Big Pineapple – Another Chance (Don Diablo Edit)

Hudebník, působící pod jménem Don Diablo, v poslední době vyvolal ve svých fanoušcích zvědavost. Don Diablo si totiž udržuje jistou anonymitu, a když vydal edit písničky od Big Pineapple, jeho diváci si začali všímat drobností, které ho s tímto autorem spojují. Jsou tito dva autoři jeden, nebo se jedná jen o náhodné spojitosti? Co se písničky týče, je to ideální písnička pro EDM koncerty. Videoklip z Indie mi trochu připomněl hitovku Lean On, která ovládla rádia před několika lety. Kvalitou se jí Another Chance nevyrovná, ale i přesto se jedná o písničku velice příjemnou na poslech.

 

 

State Champs – Mine Is Gold

Pop-punková kapela State Champs přináší nový singl jménem Mine Is Gold. Jedná se o písničku z jejich nejnovějšího alba Living Proof, které momentálně válí na amerických žebříčcích rockové a alternativní hudby. Je totiž super! State Champs si užívají zasloužený úspěch a připravují se na svoje turné, na kterém jejich nejnovější písničky představí i naživo. Vokalista Derek DiScanio o písničce řekl (via Billboard.com), že je pro všechny, kteří byli někým zrazeni, prošli si šikanou, nebo jim někdo jim blízký nevěřil. Interpretaci písničky nechám na vás, ale určitě si ji poslechněte. 

 

 

Hudba a hry

Na youtube existuje komunita autorů, kteří vytvářejí písničky o jejich oblíbených herních titulech. Jedním z členů této komunity je i člověk říkající si DAGames. Ten nazpíval písničku o hororovém titulu Bendy and the Ink Machine. Pokud máte chuť zkusit něco nového, s chutí do toho.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje. Sociální sítě -> /ExRusikk