Charts Club 2018 #27

Patříte mezi lidi, kteří by rádi poslouchali neustále něco nového, ale nemáte čas na brouzdání internetem? Právě pro vás je tu nový Charts Club – seriál článků o tom nejnovějším ze světa hudby, od alb po videoklipy. V tomto díle se objeví Twenty One Pilots, Ariana Grande, nebo Bebe Rexha!

Twenty One Pilots – Jumpsuit

Dvojice hudebníků Twenty One Pilots vydala singl z jejich nadcházejícího alba Trench, který nese název Jumpsuit. Ten získala během prvních 24 hodin na serveru Youtube 5,2 milionu zhlédnutí, a během dvou týdnů dokázal ovládnou žebříček alternativní hudby spravovaný serverem Billboard.com. Druhým zmíněným úspěchem se zařadili po bok Green Day, kteří dokázali vyšplhat na vrchol žebříčku ve stejném čase. Tento úspěch byl doprovázen oznámení data vydání alba, které by mělo vyjít 8. října 2018. A nakonec ta nejdůležitější zpráva – společně s oznámením alba kapela oznámila i světové turné Bandito včetně dat. A Praha je na seznamu! Všichni fanoušci se mohou těšit, jelikož jim kapela svoje nové album představí 16. února 2019 v pražské O2 aréně.

 

 

Ariana Grande – God is a woman

God is a woman je písnička, jejíž existence byla naznačena již v předchozím singlu Ariany Grande No Tears Left To Cry, kde se v jedné scéně objevilo několik nápisů poukazujících k písničkám na jejím novém albu. Ačkoliv název písničky naznačuje, že by se mohlo jednat o nějaký super feministický kousek, ve skutečnosti se jedná o další písničku z kategorie “porozchodové”, za což jsem osobně rád. 

 

 

Bebe Rexha – Steady

Steady je desátá písnička z debutového alba americké zpěvačky jménem Bebe Rexha. Společně s Bebe na písničce pracoval i kanadský zpěvák Torey Lanez. Celá písnička vypráví o lásce pod vlivem drog. Položená na trap-popový podklad, písnička působí dost depresivně, což je vlastně její největší kouzlo.

 

 

CHLOE X – Friend in You

CHLOE X v rychlém sledu po svém prvním singlu vydala druhý, nesoucí název Friend in You. Jedná se o značně pomalejší písničku, která společně s videoklipem odkazuje na minulost Chloe. Ačkoliv je velice mladá, zažila si v hudební branži už relativně dost, a tak tuto melancholickou písničku rád zařadím. 

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje. Sociální sítě -> /ExRusikk