Pondělí, 2.10.2023
HudbaKultura

Charts Club 2020 #3

Patříte mezi lidi, kteří by rádi poslouchali neustále něco nového, ale nemáte čas na brouzdání internetem? Právě pro vás je tu nový Charts Club – seriál článků o tom nejnovějším ze světa hudby, od alb po videoklipy. V tomto díle se objeví Now United, Shawn James, nebo JoJo Siwa!

Now United – Let The Music Move You

Skupina Now United, která je zajímavá zejména svým netradičním konceptem celosvětové idol skupiny. Nyní se skupina rozhodla vydat videoklip ve stylu koronavirovém. Hromada virtuálních panáčků v tanečním rytmu kombinuje tance jiných slavných skupin a vytváří tak poměrně vtipné video. Pokud máte rádi zajímavé hudební projekty, písničku si rozhodně poslechněte.

 

 

Shawn James – The Guardian

Pokud se zajímáte o videohry, určitě vám neutekla novinka The Last of Us Part II. Právě v této hře se jedna z hlavních hrdinek chopí kytary, zabrnká pár tónů a zapěje pár slov. Tuto písničku přezpíval americký hudebník Shawn James, a v jeho podání zní opravdu skvěle.

 

 

JoJo Siwa – Nonstop

JoJo Siwa je mladá americká zpěvačka a tanečnice, která vydala novou písničku s názvem Nonstop. Jedná se o taneční song plný energie, ve kterém se zájem o tanec mladé JoJo nezapře. Ve videoklipu k písničce Nonstop se podíváme do cirkusem inspirovaného prostředí plného akrobatů a tanečníků. Rozhodně se mrkněte na taneční peklíčko nastupující generace.

 

 

Kiko Loureiro – EDM

Kiko Loureiro je brazilský heavy metalový kytarista, kterého můžete znát například ze skupiny Megadeth. Ten se rozhodl nahrát skladbu s tématem E-Dependent Mind (odtud název skladby EDM), která neobsahuje žádný text, a je zaměřená zejména na kytarová kouzla samotného Kika. Pokud metalu alespoň občasně holdujete, rozhodně si tuto hudební expresi poslechněte.

 

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.

Jakub Rusňák

Mám rád hudbu, filmy, ponocování a hodně moc čaje. Sociální sítě -> /ExRusikk