Neděle, 19.5.2024
HudbaKultura

Chcete zažít Studnice Fest? Poslední šanci máte o víkendu!

studnice2012

V záplavě letních festivalů, co se každý víkend odehrávají, bude jeden festival o tomto víkendu něčím odlišný – Studnice Fest bude poslední.  Každý, kdo by chtěl zažít atmosféru tohoto festivalu, by tak měl na tento víkend tedy 3. – 4. srpna 2012 vyrazit do Hlinska, přesně do areálu Cihelka. Pořadatelé připravili jubilejní desátý ročník, který je bohužel pro mnohé návštěvníky zcela posledním.

Celá akce začíná v pátek odpoledne a návštěvníci se můžou těšit na kapely Sunshine, Mňága a Žďorp nebo The Chancers. V sobotu po poledni program pokračuje, na pódiu se vystřídají kapely Tleskač aneb Pilsner Ska Orchestra, paržští The Prostitutes, energičtí Skyline nebo živelní Prague Conspiracy.

Krom poslechu hudby se návštěvníci budou moct vyřádit u hraní stolního fotbálku nebo budou mít poslední možnost koupit si originální trička s logem festivalu.

Stanové městečko a parkoviště je v ceně vstupenky, kterou lze pořídit v předprodeji za 290 Kč. Na místě bude možnost koupit si i vstupenku pouze na jeden den. Kompletní informace o festivalu naleznete na www.studnicefest.cz.

Ten, kdo někdy na Studnici byl, má jedinečnou šanci se s tímto festivalem rozloučit. Ten, kdo o ní někdy přemýšlel, by letos zaváhat neměl, šance se už nebude opakovat!

Více na www.studnicefest.cz

 

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.