Sobota, 9.12.2023
Ostatní volný časVolný čas

Interbeauty Prague

Interbeauty PragueMezinárodní veletrh INTERBEAUTY PRAGUE se stal bezesporu nejvýznamnějším odborným kosmetickým veletrhem v České republice. Koná se 7. – 8. září 2012 na Výstavišti Praha a již tradičně bude zaměřen na současné trendy v kosmetických oborech, zejména na anti-aging, dermatokosmetiku a modelaci postavy, wellness, relaxaci a zdravý životní styl. Stěžejními vystavovatelskými kategoriemi budou tradičně kosmetika, manikúra a pedikúra, péče o vlasy, vybavení salonů, SPA centra a přístroje pro pleť a tělo.

 

Jsme jediným veletrhem v České republice, který svým věrným i všem novým návštěvníkům během veletrhu nabízí zdarma péči o zdraví z rukou největších lékařských kapacit v zemi v oboru prevence melanomu – tedy vyšetřování mateřských znamének dermatoskopem a prevence rakoviny prsu – vyšetřování prsou ultrazvukem.

Jednotlivé obory jsou samozřejmě podpořeny i soutěžemi profesionálů. Pořádáme Mistrovství ČR v Nail Designu, Nail Artu, pedikúře a v Make-upu s postupy do zahraničních soutěží. INTERBEAUTY PRAGUE hostí soutěž European Championship SPA Manicure.

Jste u nás srdečně vítáni.

Interbeauty Prague

Více o akci na www.interbeautyprague.cz a na Facebooku akce.

Interbeauty Prague

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.