Úterý, 6.6.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

Chrudimáci sobě: po letech se vrací Silvestr opět na chrudimské náměstí

PFChrudim – po několika letech se vrací na Resselovo náměstí v Chrudimi opět oslava příchodu nového roku. Na Silvestra v úterý 31. prosince 2013 celá akce začne ve 22.30 hodin a ukončení bude na Nový rok o jedné hodině. K poslechu, ale i tanci bude hrát skupina „Bylo nás pět”.

„Pojďme společně s přáteli přivítat nový rok, potkejme se opět na náměstí, pobavme se, připijme na zdraví a na rok plný nadějí,” zve jeden z pořadatelů Roman Málek.

 

 PF

Chrudimský Silvestr se rozhodla uspořádat skupina Chrudimáků Jiří Hradec, František Pilný, David Kasal a Roman Málek a to v předvečer zahájení tematického roku města Chrudim „Chrudim sobě” aneb Chrudimáci baví Chrudimáky.

Pro návštěvníky je připravena i soutěž. „Každý, kdo přinese soutěžní kupon, bude slosován o vyhlídkový let nad městem, večeři pro dva či láhev sektu,” doplňuje další spolupořadatel František Pilný s tím, že soutěžní kupon naleznou všichni Chrudimáci ve svých schránkách. A kdo by jej nenašel, může si jej stáhnout, vytisknout a vyplnit ze stránek www.bezvaakce.cz. Navíc ti, kteří odevzdají mezi první padesátkou soutěžní kupon, dostanou stolní kalendář.

 

Karel Hynek Gott

Chrudimský Silvestr zpestří k Kral Hynek Gott

Půlnoční ohňostroj se sice konat nebude a pořadatelé žádají případné zájemce, aby případnou pyrotechniku odpalovali pouze ve vymezeném prostoru, a zároveň upozorňují, že v rámci akce je přísně zakázán vstup na kašnu. Kdo má o ohňostroj zájem, může zavítat na Nový rok v 17 hodin do Klášterních zahrad, který pořádá město při příležitosti zahájení projektu Chrudim sobě.

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.