Úterý, 16.7.2024
HudbaKultura

Vyhrajte podepsanou kytaru Paula O’Neilla na koncertě TSO

Vyhrajte podepsanou kytaru Paula O'Neilla na koncertě TSO24. ledna 2014, Kongresové centrum Praha

Do České republiky poprvé míří největší světelná rocková show v podání americké kapely Trans-Siberian Orchestra a jejích hostů. Koncert, který se uskuteční 24. ledna 2014 od 20:00 v Kongresovém centru Praha v rámci World Tour 2014, je v mnoha ohledech výjimečný.

Toto turné završuje naši patnáctiletou nepřetržitou hudební kariéru, čili jde o takové malé výročí. Poprvé naše vystoupení pojmeme jako pořádný rockový koncert, dříve šlo vždy spíše o rockové opery. Zároveň se těšíme, že se tentokrát podíváme i do měst, která jsme při naší první tour po Evropě nestihli navštívit, jako je Praha a Budapešť,” říká tvůrce projektu Trans Siberian Orchestra Paul O’Neill. Tento známý producent, skladatel a textař se proto rozhodl při této mimořádné příležitosti věnovat jednomu z návštěvníků pražského koncertu svou elektrickou kytaru s vlastnoručním podpisem! Soutěž o unikátní sběratelský kousek – hodnotu samotného nástroje ještě násobí fakt, že prošla rukama hudebníka, který spolupracoval např. s Aerosmith, Humble Pie, AC/DC, Joan Jett, Scorpions a dalšími kapelami či interprety – poběží od 10. 12. 2013 do 20. 1. 2014 na www.trans-siberian-orchestra.cz. Paul O’Neill kytaru nejen věnuje, ale výherci osobně po koncertě v Kongresovém centru Praha předá.

Vyhrajte podepsanou kytaru Paula O'Neilla na koncertě TSO

Do soutěže o podepsanou kytaru Paula O’Neilla se může zapojit osoba starší osmnácti let, která si zakoupí v síti TICKET ART vstupenku na koncert Trans-Siberian Orchestra konaný v Praze 24. 1. 2014, na webové adrese http://www.trans-siberian-orchestra.cz/soutez-o-kytaru/ vyplní kontaktní formulář a odpoví na soutěžní otázku. Výhercem se stane jeden vylosovaný účastník, který splnil podmínky soutěže a správně odpověděl na soutěžní otázku. Losování proběhne za účasti notáře nejpozději 22. ledna 2014.

Trans-Siberian Orchestra má na svém kontě přes 10 milionů prodaných alb a více než 9 milionů návštěvníků koncertních show po celém světě. Jejich hudební styl bývá definován jako progresivní rock. Diváky v Kongresovém centru Praha čeká jedinečný zážitek – skvělá hudba v podání výtečných sólistů a více než osmdesátičlenného sboru, podkreslená laserovou show a nejmodernějšími pyrotechnickými a vizuálními efekty. Zazní jak známé hity, tak i nové písně. Trans-Siberian Orchestra se v rámci World Tour 2014 vydává do Evropy podruhé ve své historii. „Naše první tour po Evropě proběhlo výborně, pokud něčeho litujeme, tak toho, že jsme nepřijeli do Evropy již dříve v devadesátých letech. Tvorba TSO je ovlivněna evropskými vlivy od Charlese Dickense a Oscara Wilda, až po Pink Floyd. Bylo to opravdu příjemné, jediný koncert, před kterým jsme byli nervózní, bylo vystoupení ve Vídni. Přeci jen je to kolébka hudební tvorby, město, ve kterém žil Mozart, centrum evropské opery. Báli jsme se, abychom naší rockovou show diváky neurazili, nevěděli jsme, jestli se jim to bude líbit, ale nakonec nám tleskali ve stoje, byli nadšení! To byla opravdová satisfakce,” vzpomíná Paul O’Neill.

Vstupenky na jediný koncert Trans-Siberian Orchestra v ČR – 24. ledna 2014 v Kongresovém centru Praha – jsou v předprodeji v síti Ticket Art – www.ticket-art.cz v cenách od 590 Kč.

Vyhrajte podepsanou kytaru Paula O'Neilla na koncertě TSO

Více na www.trans-siberian-orchestra.cz a www.nogup.cz.

NoGup

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.