Pondělí, 6.2.2023

Chrudimka.cz

Portál CHRUDIMKA.CZ přináší denně svým čtenářům čerstvé zprávy z kultury, sportu a volného času. Svým obsahem je zaměřen převážně na mladou generaci.

ChruFest hip hop open air 2017

ChruFest hip hop open air 2017Druhý ročník největšího hip hopového festivalu v regionu a jeho širokém okolí tohoto roku se uskuteční již 3. června 2017 v nádherných prostorách Klášterních zahrad v samotném srdci města Chrudimi.

Brány areálu se otevřou přesně v pravé poledne a během 12 hodin se na podiu představí špička CZ & SK hip hop scény.

Headlinery ChruFestu budou slovenští Kontrafakt v čele s Rytmusem. Z české scény nám předvede show stále více oblíbenější raper Marpo & Troublegang, který na podzim 2016 vyprodal Fórum Karlín o počtu 4000 návštěvníků a předvede svou energií nabitou show k albu Lone Survivor. Dále vystoupí Kali, který v nedávných dnech ohlásil ukončení své kariéry. Dále návštěvníci budou na podiu moci vidět slovenského rapera Pil C, který je momentálně považován za nejlepšího nováčka na scéně a který nám ukáže show ke svému debutovému albu Hype. Dalším vystupujícím bude Strapo, ostravští AK ve složení Sergei Barracuda, Pastor a DJ Bussy, z Jihlavy přijedou Pio Squad. Dále se návštěvníci můžou těšit na oblíbené duo Abde & Sharlota, pardubické rodáky Věc Makropulos, slovenského rapera Hely a začínající talenty z Pardubic Wilder & Milli.

To vše bude mít pod taktovkou skvělý moderátor a vícemistr v beatboxu Nasty, kterého můžete znát i z Evropy 2.
Organizátoři slibují větší podium s větším množstvím světelných efektů, také lepší výběr občerstvení. Nově přibude VIP sekce, ze které bude výborný výhled přímo na stage, samozřejmostí je přednostní odbavení, samostatný bar a WC.

Vstupenky jsou k dispozici na www.ticketstream.cz aktuálně ve 3. vlně za 399 Kč + poplatky. Po vyprodání se cena zvýší na 499 Kč + poplatky a na místě budou vstupenky k dispozici za 599 Kč. VIP vstupenky jsou k dispozici za 890 Kč + poplatky. Po jejich vyprodání se cena zvýší na 990 Kč + poplatky. Na místě nebude možné koupit VIP.

ChruFest hip hop open air 2017

www.chrufest.cz   |   www.facebook.com

Líbil se vám článek? Podělte se o něj s přáteli.